Держдеп США опублікував свою оцінку щодо здобутків та ефективності НАБУ

Середа, 06 грудня 2017, 16:12
Версія для друку Коментарі

Україна завдяки допомозі США змогла конфіскувати близько $1,3 млрд готівкою і виявити більше $3,24 млрд вкрадених коштів.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Держдепартаменту США з нагоди проведення Глобального форуму з повернення активів, отриманих злочинним шляхом.

"Експерти правоохоронних органів США увійшли до Національного антикорупційного бюро України (НББУ), щоб сприяти нарощуванню спроможності до боротьби з корупцією та відшкодуванню активів та посилити загальні антикорупційні зусилля України", - йдеться у заяві.

За підтримка США було відкрито 333 кримінальні справи, оформлено 207 повідомлень про підозри та сформульовано 108 звинувачень у справах, пов’язаних з корупцією.

Сполучені Штати також надають фінансування через Інноваційний фонд фіскальної прозорості, який співпрацює з неурядовими організаціями для збору, аналізу та публічного розповсюдження інформації, пов'язаної з енергетичною сферою; працює з законодавчою владою, засобами масової інформації та громадянським суспільством для сприяння прозорості; сприяє обліку квазіфіскальної діяльності в межах бюджету; створює дискусійну платформу в галузі енергетики.

Нагадаємо, Держдеп розповсюдив заяву про те, у США виникли сумніви у прихильності України боротьбі з корупцією через події навколо НАБУ.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Таллінн-Сауе-Київ

Інтернет-врядування для України: як повторити успіх естонської реформи

Надто часто доводиться чути: "Естонія – не Україна". Мовляв, у нас сільське населення, низька комп'ютерна грамотність, відсутність комп’ютерів у людей... Лунають тисячі причин, через які нібито "ми так не зможемо". Але насправді цей стереотип легко зруйнувати...

Венеціанська комісія

Висновок Венеціанської комісії щодо освітнього закону. Текст документа

Сприяння посиленню державної мови та її обов’язковість є законною і навіть похвальною метою держави. Те саме стосується державних заходів для вивчення мови всіма громадянами... Венеціанська комісія вітає те, що українська влада готова використовувати можливості закону...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter