Держдеп США опублікував свою оцінку щодо здобутків та ефективності НАБУ

Середа, 06 грудня 2017, 16:12
Версія для друку Коментарі

Україна завдяки допомозі США змогла конфіскувати близько $1,3 млрд готівкою і виявити більше $3,24 млрд вкрадених коштів.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Держдепартаменту США з нагоди проведення Глобального форуму з повернення активів, отриманих злочинним шляхом.

"Експерти правоохоронних органів США увійшли до Національного антикорупційного бюро України (НББУ), щоб сприяти нарощуванню спроможності до боротьби з корупцією та відшкодуванню активів та посилити загальні антикорупційні зусилля України", - йдеться у заяві.

За підтримка США було відкрито 333 кримінальні справи, оформлено 207 повідомлень про підозри та сформульовано 108 звинувачень у справах, пов’язаних з корупцією.

Сполучені Штати також надають фінансування через Інноваційний фонд фіскальної прозорості, який співпрацює з неурядовими організаціями для збору, аналізу та публічного розповсюдження інформації, пов'язаної з енергетичною сферою; працює з законодавчою владою, засобами масової інформації та громадянським суспільством для сприяння прозорості; сприяє обліку квазіфіскальної діяльності в межах бюджету; створює дискусійну платформу в галузі енергетики.

Нагадаємо, Держдеп розповсюдив заяву про те, у США виникли сумніви у прихильності України боротьбі з корупцією через події навколо НАБУ.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дмитро Шемелін, "Астерс"

Перемога Сергія Клюєва в Суді ЄС: чому санкції скасовані та що це змінить для інших екс-посадовців

Суд детально розглянув усі аргументи Клюєва щодо принципової незаконності санкцій – і відхилив їх один за одним... Це рішення навряд чи підриває європейський санкційний режим як такий або створює якісь потужні підстави для масового скасування санкцій...

Юрій Панченко, Європейська правда

Асоціація наполовину: звіт про відставання та успіхи євроінтеграції України

Рівень виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС залишається вкрай низьким. Зокрема, за даними уряду, минулого року вдалося виконати лише 41% запланованої роботи. Такі низькі результати дають скептикам чудовий аргумент, що євроінтеграція насправді не потрібна Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter