У США заявили про "новий халіфат ІДІЛ у кіберпросторі"

Четвер, 07 грудня 2017, 09:31
Версія для друку Коментарі

Поразка самопроголошеного халіфату "Ісламської держави" не зменшив здатність джихадистів підбурювати до терактів в інтернеті.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на матеріали засідання  комітету Сенату США з питань нацбезпеки.

Лора Шиао, що виконує обов'язки директора розвідки в Національному центрі боротьби з тероризмом, на засіданні заявила, що з січня ІДІЛ завдала щонайменше 20 ударів по інтересах країн Заходу.

"На жаль, ми не бачимо, що втрата території ІДІЛ спричинила відповідне скорочення її здатності надихнути напади", - сказала вона.

"Фізична ліквідація халіфату не означає закінчення ІДІЛ або інших глобальних терористичних організацій", - заявив радник міністра оборони Марк Мітчелл.

За його словами, втрата "Ісламською державою" території означає, що вона буде більше покладатися на інтернет і надихати "вовків одинаків" на теракти.

"Це новий халіфат - в кіберпросторі", - сказав Рон Джонсон, голова комітету з питань національної безпеки.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дмитро Шемелін, "Астерс"

Перемога Сергія Клюєва в Суді ЄС: чому санкції скасовані та що це змінить для інших екс-посадовців

Суд детально розглянув усі аргументи Клюєва щодо принципової незаконності санкцій – і відхилив їх один за одним... Це рішення навряд чи підриває європейський санкційний режим як такий або створює якісь потужні підстави для масового скасування санкцій...

Юрій Панченко, Європейська правда

Асоціація наполовину: звіт про відставання та успіхи євроінтеграції України

Рівень виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС залишається вкрай низьким. Зокрема, за даними уряду, минулого року вдалося виконати лише 41% запланованої роботи. Такі низькі результати дають скептикам чудовий аргумент, що євроінтеграція насправді не потрібна Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter