У США заявили про "новий халіфат ІДІЛ у кіберпросторі"

Четвер, 07 грудня 2017, 09:31
Версія для друку Коментарі

Поразка самопроголошеного халіфату "Ісламської держави" не зменшив здатність джихадистів підбурювати до терактів в інтернеті.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на матеріали засідання  комітету Сенату США з питань нацбезпеки.

Лора Шиао, що виконує обов'язки директора розвідки в Національному центрі боротьби з тероризмом, на засіданні заявила, що з січня ІДІЛ завдала щонайменше 20 ударів по інтересах країн Заходу.

"На жаль, ми не бачимо, що втрата території ІДІЛ спричинила відповідне скорочення її здатності надихнути напади", - сказала вона.

"Фізична ліквідація халіфату не означає закінчення ІДІЛ або інших глобальних терористичних організацій", - заявив радник міністра оборони Марк Мітчелл.

За його словами, втрата "Ісламською державою" території означає, що вона буде більше покладатися на інтернет і надихати "вовків одинаків" на теракти.

"Це новий халіфат - в кіберпросторі", - сказав Рон Джонсон, голова комітету з питань національної безпеки.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Юрій Панченко, Європейська правда

Уряд на свята: що стоїть за ротацією польської влади

Пауза у реконструкції уряду Польщі одночасно означає збереження нинішнього курсу щодо України. Головний дипломат поки зберігає свою посаду, а отже, найближчі півтора місяці МЗС Польщі продовжить старанно торпедувати відносини з Україною.

Сергій Сидоренко, Таллінн-Сауе-Київ

Інтернет-врядування та українські реалії: чи можливо повторити зразкову естонську реформу

Надто часто доводиться чути: "Естонія – не Україна". Мовляв, у нас сільське населення, низька комп'ютерна грамотність, відсутність комп’ютерів у людей... Лунають тисячі причин, через які нібито "ми так не зможемо". Але насправді цей стереотип легко зруйнувати...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter