На британців, що приєднались до ІДІЛ, треба полювати і вбивати їх – міністр оборони

Четвер, 07 грудня 2017, 10:42
Версія для друку Коментарі

На британців, які приєдналися до терористичного угруповання "ісламська держава" у Сирії та Іраку, треба полювати і вбивати.

Про це заявив міністр оборони Британії Гевін Вільямсон, повідомляє Reuters.

За його словами, ті громадяни Британії, які відправилися воювати за ІДІЛ у Сирію і Ірак, ненавидять усе те, за що бореться Британії і авіа удари могли б застосуватися стосовно 270 британських громадян, які стали джихадистими.

"На мою думку, все просто: мертвий терорист не може завдати шкоди Британії" - сказав Вільямсон.

"Ми повинні зробити все, щоб знищити цю загрозу" - зазначив міністр і додав, що бойовикам, які відправилися воювати за ІДІЛ, не слід дозволяти повертатися в Британію.

Вільямсон нещодавно змінив на посту міністра оборони Майкла Феллона, що пішов у відставку на тлі скандалу з сексуальними домаганнями.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дмитро Шемелін, "Астерс"

Перемога Сергія Клюєва в Суді ЄС: чому санкції скасовані та що це змінить для інших екс-посадовців

Суд детально розглянув усі аргументи Клюєва щодо принципової незаконності санкцій – і відхилив їх один за одним... Це рішення навряд чи підриває європейський санкційний режим як такий або створює якісь потужні підстави для масового скасування санкцій...

Юрій Панченко, Європейська правда

Асоціація наполовину: звіт про відставання та успіхи євроінтеграції України

Рівень виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС залишається вкрай низьким. Зокрема, за даними уряду, минулого року вдалося виконати лише 41% запланованої роботи. Такі низькі результати дають скептикам чудовий аргумент, що євроінтеграція насправді не потрібна Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter