Німеччина продовжила депортацію афганців попри протести

Четвер, 07 грудня 2017, 11:02
Версія для друку Коментарі

У Кабулі вранці у четвер, 7 грудня, приземлився літак з висланими з Німеччини 27 афганцями.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Як зазначається, вперше на борту літака, зафрахтованого урядом Німеччини, перебували двоє людей, які представляли реальну загрозу для громадської безпеки. Спецслужби ФРН вважають їх здатними скоїти теракт.

Процедуру висилки в аеропорту Франкфурта-на-Майні забезпечували близько 70 співробітників поліції, їм протистояли приблизно 600 чоловік, активно протестували проти висилки афганців.

Рух Pro Asyl знову зажадав припинити депортації в Афганістан у зв'язку з проблемами безпеки в цій країні. "Спіраль нелюдяності повинна бути зупинена", - заявив глава руху Гюнтер Буркхард.

У свою чергу міністр внутрішніх справ Німеччини Томас де Мезьєр неодноразово заявляв, що МВС продовжить висилати афганців, незважаючи на будь-яку критику. "Ми будемо дотримуватися тієї лінії, що особи, які становлять загрозу для громадської безпеки, порушники закону, а також ті, хто вперто відмовляється від інтеграції, можуть бути депортовані і в Афганістан", - упевнений міністр.

Уряд ФРН в 2016 році підписав з афганською владою договір про реадмісію. У грудні того ж року почалися перші депортації. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Юрій Панченко, Європейська правда

Уряд на свята: що стоїть за ротацією польської влади

Пауза у реконструкції уряду Польщі одночасно означає збереження нинішнього курсу щодо України. Головний дипломат поки зберігає свою посаду, а отже, найближчі півтора місяці МЗС Польщі продовжить старанно торпедувати відносини з Україною.

Сергій Сидоренко, Таллінн-Сауе-Київ

Інтернет-врядування та українські реалії: чи можливо повторити зразкову естонську реформу

Надто часто доводиться чути: "Естонія – не Україна". Мовляв, у нас сільське населення, низька комп'ютерна грамотність, відсутність комп’ютерів у людей... Лунають тисячі причин, через які нібито "ми так не зможемо". Але насправді цей стереотип легко зруйнувати...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter