Британія формально не проводила оцінки впливу Brexit на економіку - міністр

Четвер, 07 грудня 2017, 11:34
Версія для друку Коментарі

Британія не проводила офіційних аналізів щодо впливу виходу Британії з ЄС на різні сектори економіки країни.

Про це заявив міністр з питань Brexit Девід Девіс, стверджуючи, що такі оцінки ще не потрібні, передає Euractiv.

"Я не знаю про наявність систематичної оцінки щодо впливу (Brexit на економіку - Ред.)", - сказав Девіс парламентському комітету на запитання про підготовчу роботу британського уряду з цього питання.

За його словами, буде більш доречним провести такий аналіз пізніше в процесі переговорів.

Репліка Девіса викликала негайну критику законодавців у комітеті, які заявили, що його слова суперечить його попередньому твердженню про те, що уряд проаналізував секторальний вплив.

"Це некомпетентність чи нещирість зі сторони Девіда Девіса вводити в оману парламенту з самого початку", - сказала Вера Хобхаус, член комітету з Brexit від партії "Ліберальні демократи".

"Неймовірно, що немає довгострокових оцінок впливу (Brexit - Ред.), а це означає, що уряд не має уявлення про те, що їхні Brexit-плани дадуть країні", - додала вона.

Раніше повідомлялося, що у Британії урядовий відділ з питань Brexit відмовився видати ключову інформацію про 58 секретних досліджень про те, як вихід країни з ЄС вплине на економіку.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Таллінн-Сауе-Київ

Інтернет-врядування для України: як повторити успіх естонської реформи

Надто часто доводиться чути: "Естонія – не Україна". Мовляв, у нас сільське населення, низька комп'ютерна грамотність, відсутність комп’ютерів у людей... Лунають тисячі причин, через які нібито "ми так не зможемо". Але насправді цей стереотип легко зруйнувати...

Венеціанська комісія

Висновок Венеціанської комісії щодо освітнього закону. Текст документа

Сприяння посиленню державної мови та її обов’язковість є законною і навіть похвальною метою держави. Те саме стосується державних заходів для вивчення мови всіма громадянами... Венеціанська комісія вітає те, що українська влада готова використовувати можливості закону...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter