Британія формально не проводила оцінки впливу Brexit на економіку - міністр

Четвер, 07 грудня 2017, 11:34
Версія для друку Коментарі

Британія не проводила офіційних аналізів щодо впливу виходу Британії з ЄС на різні сектори економіки країни.

Про це заявив міністр з питань Brexit Девід Девіс, стверджуючи, що такі оцінки ще не потрібні, передає Euractiv.

"Я не знаю про наявність систематичної оцінки щодо впливу (Brexit на економіку - Ред.)", - сказав Девіс парламентському комітету на запитання про підготовчу роботу британського уряду з цього питання.

За його словами, буде більш доречним провести такий аналіз пізніше в процесі переговорів.

Репліка Девіса викликала негайну критику законодавців у комітеті, які заявили, що його слова суперечить його попередньому твердженню про те, що уряд проаналізував секторальний вплив.

"Це некомпетентність чи нещирість зі сторони Девіда Девіса вводити в оману парламенту з самого початку", - сказала Вера Хобхаус, член комітету з Brexit від партії "Ліберальні демократи".

"Неймовірно, що немає довгострокових оцінок впливу (Brexit - Ред.), а це означає, що уряд не має уявлення про те, що їхні Brexit-плани дадуть країні", - додала вона.

Раніше повідомлялося, що у Британії урядовий відділ з питань Brexit відмовився видати ключову інформацію про 58 секретних досліджень про те, як вихід країни з ЄС вплине на економіку.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дмитро Шемелін, "Астерс"

Перемога Сергія Клюєва в Суді ЄС: чому санкції скасовані та що це змінить для інших екс-посадовців

Суд детально розглянув усі аргументи Клюєва щодо принципової незаконності санкцій – і відхилив їх один за одним... Це рішення навряд чи підриває європейський санкційний режим як такий або створює якісь потужні підстави для масового скасування санкцій...

Юрій Панченко, Європейська правда

Асоціація наполовину: звіт про відставання та успіхи євроінтеграції України

Рівень виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС залишається вкрай низьким. Зокрема, за даними уряду, минулого року вдалося виконати лише 41% запланованої роботи. Такі низькі результати дають скептикам чудовий аргумент, що євроінтеграція насправді не потрібна Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter