У Додона хочуть зробити нон-грата екс-президента Румунії

Четвер, 07 грудня 2017, 11:55
Версія для друку Коментарі

Рада Громадянського суспільства – орган, що діє при президенті Молдови, вимагає персоною нон-грата колишнього президента Румунії Траяна Бесеску.

Відповідну інформацію на своїй сторінці у фейсбук розмістив сам президент Молдові Ігор Додрон.

"Комісії Ради Громадянського суспільства при Президентові Республіки Молдова провели засідання в зв'язку з діями румунського громадянина Траяна Бесеску на території Республіки Молдова. Комісії вимагають порушити процедуру оголошення персоною нон-грата пана Бесеску на території нашої країни",- говориться у заяві.

Згідно із протоколу комісії, Траян Басеску пропагує "ксенофобію, молдофобію та русофобію", а також  заважає процесу придністровського врегулювання.

Нагадаємо, що Басеску є активним прибічником об’єднання Молдови та Румунії, для чого навіть взяв молдовське громадянство.  

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Центр "Нова Європа"

Достукатися до ЄС: навіщо Україні дискусія про майбутнє Європи

Лідери ЄС розпочали дебати щодо майбутнього Євросоюзу, його цілей, очікувань та потреб. Якщо Україна хоче, аби її інтереси також бралися до уваги у розбудові європейського дому, то потрібно передусім заявити про них. Тому Київ просто зобов’язаний порушити монополію країн-членів ЄС говорити про майбутнє Європи.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Курт Волкер: "Джавеліни" будуть частиною допомоги, але йдеться про значно більше

Спецпредставник США з питань України: "Буде помилкою сприймати цю історію як суперечку між Заходом та Порошенком. Це не так. Самій Україні потрібне це законодавство!.. Нове антикорупційне законодавство має бути максимально жорстким..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter