У Додона хочуть зробити нон-грата екс-президента Румунії

Четвер, 07 грудня 2017, 11:55
Версія для друку Коментарі

Рада Громадянського суспільства – орган, що діє при президенті Молдови, вимагає персоною нон-грата колишнього президента Румунії Траяна Бесеску.

Відповідну інформацію на своїй сторінці у фейсбук розмістив сам президент Молдові Ігор Додрон.

"Комісії Ради Громадянського суспільства при Президентові Республіки Молдова провели засідання в зв'язку з діями румунського громадянина Траяна Бесеску на території Республіки Молдова. Комісії вимагають порушити процедуру оголошення персоною нон-грата пана Бесеску на території нашої країни",- говориться у заяві.

Згідно із протоколу комісії, Траян Басеску пропагує "ксенофобію, молдофобію та русофобію", а також  заважає процесу придністровського врегулювання.

Нагадаємо, що Басеску є активним прибічником об’єднання Молдови та Румунії, для чого навіть взяв молдовське громадянство.  

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Ганна Шелест, для Європейської правди

Brexit зупинився на кордоні: як проблема Північної Ірландії ламає переговори Великої Британії та ЄС

По обидва боки ірландського кордону є політики та активісти, які сподіваються на відновлення об’єднаної Ірландії. На думку колишнього міністра юстиції Ірландії Майкла МакДауела, ще 10 років тому він не міг уявити об’єднану Ірландію, але сьогодні готовий сказати "можливо"...

Юрій Панченко, Європейська правда

Уряд на свята: що стоїть за ротацією польської влади

Пауза у реконструкції уряду Польщі одночасно означає збереження нинішнього курсу щодо України. Головний дипломат поки зберігає свою посаду, а отже, найближчі півтора місяці МЗС Польщі продовжить старанно торпедувати відносини з Україною.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter