Лідер ХАМАС закликав до нової інтифади через рішення США щодо Єрусалима

Четвер, 07 грудня 2017, 12:34
Версія для друку Коментарі

Лідер "Ісламського руху спротиву" (ХАМАС) Ісмаїл Ханія заявив, що рішення США про визнання Єрусалиму столицею Ізраїлю є "оголошенням війни проти палестинців" і закликав до нової "інтифади" (повстання).

Про це повідомляє AL Jazeera.

Лідер ХАМАСу, який контролює Сектор Газа, зазначив, що визнання Єруcалима президентом США Дональдом Трампом "вбило" ізраїльсько-палестинський мирний процес.

"Це рішення вбило мирний процес, вбило процес врегулювання. Рішення США - агресія, оголошення війни проти нас, проти мусульманських та християнських святинь в серці Палестини, Єрусалимі", - сказав Ханія.

Він наголосив на тому, що палестинці вважають Єрусалим об'єднаним і столицею своєї майбутньої держави. "Єрусалим, весь Єрусалим, це наш", - сказав він.

Він закликав всі палестинські групи швидко об'єднатись"для того, щоб мати стратегію протистояння окупації та адміністрації США в області політики на палестинських територіях".

Нагадаємо, 6 грудня президент США Дональд Трамп попри застереження світової спільноти прийняв рішення визнати Єрусалим столицею Ізраїлю.

Ізраїль вважає місто Єрусалим своєю неподільною столицею. Ізраїль захопив східну частину міста під час Шестиденної війни в 1967 році та згодом анексував.

Палестинці прагнуть зробити східну частину Єрусалима майбутньою столицею власної держави.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Центр "Нова Європа"

Достукатися до ЄС: навіщо Україні дискусія про майбутнє Європи

Лідери ЄС розпочали дебати щодо майбутнього Євросоюзу, його цілей, очікувань та потреб. Якщо Україна хоче, аби її інтереси також бралися до уваги у розбудові європейського дому, то потрібно передусім заявити про них. Тому Київ просто зобов’язаний порушити монополію країн-членів ЄС говорити про майбутнє Європи.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Курт Волкер: "Джавеліни" будуть частиною допомоги, але йдеться про значно більше

Спецпредставник США з питань України: "Буде помилкою сприймати цю історію як суперечку між Заходом та Порошенком. Це не так. Самій Україні потрібне це законодавство!.. Нове антикорупційне законодавство має бути максимально жорстким..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter