ЄС посилить контроль безпеки та екологічності авто, введе штрафи для автопрому

Четвер, 07 грудня 2017, 19:59
Версія для друку Коментарі

Єврокомісія оголосила про намір штрафувати автомобілебудівників на суму до 30 тисяч євро за кожне авто, яке не відповідає нормам і стандартам ЄС з безпеки та екології.

Про це йдеться в повідомленні на сайті ЄК.

Європарламент, Рада ЄС та Єврокомісія досягли політичної угоди про значне підвищення якості та зміцнення незалежності системи сертифікації і тестування транспортних засобів, а також перевірки автомобілів, які вже перебувають на ринку, і посилення загальної системи нагляду з боку ЄС.

Приводом для переговорів стали скандали, пов'язані із встановленням на автомобілях Volkswagen з дизельними двигунами програмного забезпечення, що спотворює дані про вихлопи.

"Дизельгейт" виявив слабкі сторони нашої системи регулювання та контролю ринку. Ми знаємо, що деякі виробники автомобілів йшли на обман, а багато інших використовували лазівки в законодавстві. Тому ми розбудовуємо всю систему", - сказала єврокомісар з питань внутрішнього ринку, промисловості та підприємництва Ельжбета Беньковська.

ЄС також посилить критерії оцінки технічних сервісів, що видають дозвіл на випуск автомобіля на ринок, а також проводитимуть їх регулярні перевірки.

Крім того, в майбутньому передбачаються регулярні перевірки не тільки прототипів автомобілів, але і машин, які вже знаходяться на ринку.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Юрій Панченко, Європейська правда

Уряд на свята: що стоїть за ротацією польської влади

Пауза у реконструкції уряду Польщі одночасно означає збереження нинішнього курсу щодо України. Головний дипломат поки зберігає свою посаду, а отже, найближчі півтора місяці МЗС Польщі продовжить старанно торпедувати відносини з Україною.

Сергій Сидоренко, Таллінн-Сауе-Київ

Інтернет-врядування та українські реалії: чи можливо повторити зразкову естонську реформу

Надто часто доводиться чути: "Естонія – не Україна". Мовляв, у нас сільське населення, низька комп'ютерна грамотність, відсутність комп’ютерів у людей... Лунають тисячі причин, через які нібито "ми так не зможемо". Але насправді цей стереотип легко зруйнувати...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter