Земан підтримає звинуваченого у корупції прем'єра, якщо його відхилить парламент

Середа, 10 січня 2018, 13:20
Версія для друку Коментарі

Президент Чехії Мілош Земан закликав уряд меншості Андрея Бабіша заручитися підтримкою напередодні ймовірної другої спроби голосування за вотум недовіри уряду.

Про це повідомляє Radio.cz.

У своєму зверненні до нижньої палати парламенту, Земан заявив, що дасть Бабішу достатньо часу, щоб спробувати знайти необхідну підтримку.

Він також нагадав депутатам про Німеччину, де коаліційні переговори тривають вже кілька місяців.

Президент зробив свої коментарі в середу вранці до голосування за вотум довіри, під час якого, як прогнозується, уряд Бабіша втратить парламентську довіру.

Земан вже заявив, що надасть партії ANO другий шанс сформувати уряд. Однак інші вісім партій у нижній палаті парламенту відмовилися підтримати прем’єра, поки його звинувачують в шахрайстві з фондами ЄС. Він заперечує всі звинувачення.

Нагадаємо, Європейське управління з питань запобігання зловживанням та шахрайству оприлюднило доповідь, в якій йдеться про те, що бізнес-проект прем’єра Чехії Андрея Бабіша надав неправдиві та неповні дані в заявці на отримання гранту ЄС.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мільярд в обмін на е-декларації: ЄС прибере ліс-кругляк з умов фінансової допомоги Україні

Для отримання грошей Київ має показати успіх реформ. Європейці погодилися не включати до умов свою вимогу про скасування мораторію на експорт лісу-кругляка. Цю суперечку Київ та Брюссель домовилися вирішувати в іншому форматі...

Катерина Зарембо, Елізабете Візгунова, Центр "Нова Європа"

Партнерство навколо схожих проблем: аудит відносин України та Латвії

Латвія сприйняла російську агресію проти України як загрозу для свого існування. Невипадково наратив про "Україну, яка веде війну за ЄС", практично табуйований у деяких європейських столицях, має популярність серед лідерів громадської думки Латвії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter