Земан підтримає звинуваченого у корупції прем'єра, якщо його відхилить парламент

Середа, 10 січня 2018, 13:20
Версія для друку Коментарі

Президент Чехії Мілош Земан закликав уряд меншості Андрея Бабіша заручитися підтримкою напередодні ймовірної другої спроби голосування за вотум недовіри уряду.

Про це повідомляє Radio.cz.

У своєму зверненні до нижньої палати парламенту, Земан заявив, що дасть Бабішу достатньо часу, щоб спробувати знайти необхідну підтримку.

Він також нагадав депутатам про Німеччину, де коаліційні переговори тривають вже кілька місяців.

Президент зробив свої коментарі в середу вранці до голосування за вотум довіри, під час якого, як прогнозується, уряд Бабіша втратить парламентську довіру.

Земан вже заявив, що надасть партії ANO другий шанс сформувати уряд. Однак інші вісім партій у нижній палаті парламенту відмовилися підтримати прем’єра, поки його звинувачують в шахрайстві з фондами ЄС. Він заперечує всі звинувачення.

Нагадаємо, Європейське управління з питань запобігання зловживанням та шахрайству оприлюднило доповідь, в якій йдеться про те, що бізнес-проект прем’єра Чехії Андрея Бабіша надав неправдиві та неповні дані в заявці на отримання гранту ЄС.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Шість пострілів у балканське перемир'я: кому вигідна смерть Олівера Івановича

Вбивство лідера руху косовських сербів "Свобода, демократія, правда" Олівера Івановича стало найгучнішим терористичним актом на Балканах з 2004 року. Є і політичні наслідки – Сербія заявила про призупинення переговорів з Косовом до закінчення слідства.

Світовий банк

Нові вимоги щодо Антикорупційного суду: що додав Світовий банк у конфлікт Києва та МВФ

Створення справді незалежного суду, а не його імітації, є важливим і для ЄС, і для США, і для інших ключових донорів України, тому схоже, що тут вони не будуть поступатися. Ми переклали новий лист – із вимогами, які висунули до законопроекту у Світовому банку...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter