Україна і Румунія відкриють нові пункти пропуску

Четвер, 11 січня 2018, 14:39
Версія для друку Коментарі

Україна і Румунія відкриють нові пункти пропуску на кордоні в першій половині 2018 року.

Про це повідомив міністр закордонних справ Румунії Теодор Мелешкану під час візиту до Чернівців, інформує "Інтерфакс-Україна".

"Ми розмовляли про ці пропускні пункти, два пункти: "Дяківці-Раковець" і " Красноїльськ-Вікову де Сус", відкриття яких передбачено в першій половині 2018 року", - сказав він на спільній на прес-конференції з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним.

При цьому Мелешкану додав, що з румунської сторони кордону пункти пропуску вже підготовлені.

Як повідомлялось, у Чернівцях 11 січня відбувається зустріч міністрів закордонних справ України Павла Клімкіна та Румунії Теодора Мелешкану. Керівники зовнішньополітичних відомств обговорюють широке коло питань двосторонньої співпраці на міждержавному та регіональному рівнях.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Міністри закордонних справ 13 держав Євросоюзу

Як зберегти Україну на шляху реформ: непублічна доповідь країн-членів ЄС

Доповіді у форматі non-paper є непублічними, і це лише підвищує їхню цінність... На чільному місці в документі – протидія корупції. А ще йдеться про потребу підтримати чинну владу; про загрози, яку несе поширення "зради"; про небезпеку популістів; про подальшу допомогу ЄС...

Ганна Шелест, для Європейської правди

Три кола санкцій: наскільки потужним стане британське покарання РФ

Не менше, аніж сам злочин, який було визнано нападом на суверенітет Британії, офіційний Лондон вразила подальша зухвалість РФ. Як вже заявив міністр закордонних справ Королівства Борис Джонсон, складається враження, що росіяни одночасно відмежовуються від замаху і пишаються ним.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter