Україна і Румунія відкриють нові пункти пропуску

Четвер, 11 січня 2018, 14:39
Версія для друку Коментарі

Україна і Румунія відкриють нові пункти пропуску на кордоні в першій половині 2018 року.

Про це повідомив міністр закордонних справ Румунії Теодор Мелешкану під час візиту до Чернівців, інформує "Інтерфакс-Україна".

"Ми розмовляли про ці пропускні пункти, два пункти: "Дяківці-Раковець" і " Красноїльськ-Вікову де Сус", відкриття яких передбачено в першій половині 2018 року", - сказав він на спільній на прес-конференції з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним.

При цьому Мелешкану додав, що з румунської сторони кордону пункти пропуску вже підготовлені.

Як повідомлялось, у Чернівцях 11 січня відбувається зустріч міністрів закордонних справ України Павла Клімкіна та Румунії Теодора Мелешкану. Керівники зовнішньополітичних відомств обговорюють широке коло питань двосторонньої співпраці на міждержавному та регіональному рівнях.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Артьом Георганов, для Європейської правди

Розширення Євросоюзу і санкції проти РФ: що принесе головування Болгарії в ЄС

Головування Болгарії в ЄС вже спричинило чимало припущень, що Софія скористається можливостями для пом'якшення санкцій проти РФ. Чи так це насправді? І які ініціативи насправді буде просувати країна, яка вважається найбіднішим членом ЄС?

Наталя Іщенко, для Європейської правди

Шість пострілів у балканське перемир'я: кому вигідна смерть Олівера Івановича

Вбивство лідера руху косовських сербів "Свобода, демократія, правда" Олівера Івановича стало найгучнішим терористичним актом на Балканах з 2004 року. Є і політичні наслідки – Сербія заявила про призупинення переговорів з Косовом до закінчення слідства.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter