Близько 300 французьких військових приєдналися до батальйону НАТО в Литві

Четвер, 11 січня 2018, 15:41
Версія для друку Коментарі

Контингент французьких військових приєднався до батальйонної групи НАТО під керівництвом Німеччини у Литві.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Міноборони Литви.

"Ми особливо цінуємо рішення Франції зробити свій внесок у стримування та колективну оборону в Балтійському регіоні, що безсумнівно демонструє солідарність та єдність членів Альянсу", - заявив міністр оборони Литви Раймундас Каробліс.

До складу французького контингенту входять близько 300 військовослужбовців, з них близько 200 сформують механізовану піхотну роту, 100 військових будуть здійснювати адміністративні та логістичні завдання.

Французькі військові разом з іншими групами військовослужбовців будуть служити в складі механізованої сухопутної бригади литовської армії "Залізний вовк".

За даними міністерства, повний склад французьких військових прибув до Литви в середу.

"Передбачається, що військовослужбовці Франції в Литві будуть перебувати вісім місяців, в кінці лютого французький контингент буде готовий приступити до участі в навчаннях бойової групи батальйону НАТО", - повідомили в Міноборони Литви.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter