Латвія закупить штурмові гвинтівки G36 і іншу зброю на 13 млн євро

Четвер, 11 січня 2018, 15:55
Версія для друку Коментарі

Національні збройні сили Латвії уклали договір на суму 13 млн євро про закупівлю для потреб армії, Земессардзе (ополчення) і Державної прикордонної охорони штурмових гвинтівок і іншого озброєння.

Про це з посиланням на прес-службу Міноборони Латвії повідомляє портал Delfi.

Штурмові гвинтівки G-36 будуть придбані у німецької компанії Heckler & Koch GmbH.

Також договір, який укладено терміном на сім років, передбачає поставки інших видів озброєння, які Міноборони не називає. Перші поставки зброї плануються вже в цьому році.

Міністр оборони Раймонд Раймондс Берґманіс зазначив, що закупівля штурмових гвинтівок та іншої зброї дозволить забезпечити Національні збройні сили і Земессардзе сучасним озброєнням, яке відповідає стандартам НАТО. В армії G-36 поступово замінять штурмові гвинтівки AK-4.

Штурмові гвинтівки G36 Національні збройні сили Латвії використовують вже з 2006 року, в тому числі в міжнародних операціях. У 2016 році договір про закупівлю G-36 уклали і збройні сили Литви.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Юрій Панченко, Європейська правда

Посол України: у Чехії є серйозні побоювання щодо впливу РФ на внутрішню політику

Євген Перейбиніс: "Чеське законодавство забороняє брати участь у бойових діях у військових підрозділах інших держав. Втім, якщо йдеться про незаконні формування на території окупованої частини Донбасу, то тут чеські правоохоронці змушені застосовувати інші статті".

Артьом Георганов, для Європейської правди

Розширення Євросоюзу і санкції проти РФ: що принесе головування Болгарії в ЄС

Головування Болгарії в ЄС вже спричинило чимало припущень, що Софія скористається можливостями для пом'якшення санкцій проти РФ. Чи так це насправді? І які ініціативи насправді буде просувати країна, яка вважається найбіднішим членом ЄС?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter