У Франції відклали суд у справі про заборону "представництва ДНР" у Марселі

Четвер, 11 січня 2018, 17:22
Версія для друку Коментарі

Суд французького міста Екс-ан-Прованс переніс на березень розгляд справи про заборону так званого "представництва ДНР", що діє у Марселі.

Про це у Twitter написав голова "представництва" Юбер Файяр.

"Напад на представницький центр ДНР у Франції: наш адвокат домігся відстрочки судового засідання у Екс-ан-Прованс до березня", - написав він.

Як пояснив Файяр російському агентству РИА "Новости", суд розгляне справу 1 березня, оскільки адвокат через те, що повістка в суд надійшла у різдвяні свята, не зміг повноцінно ознайомитися зі справою.

Як повідомлялося, засідання у справі заборони "представництва ДНР" мало пройти 11 січня. Очікувалося, що прокурор  вимагатиме скасувати державну реєстрацію асоціації "Офіційний представницький центр ДНР у Франції".

Нагадаємо, посол Франції в Україні Ізабель Дюмон в інтерв’ю "Європейській правді" повідомила, що прокурор Франції звернувся до прокуратури округу Екс-ан-Прованс із позовом щодо судової ліквідації так званого "представництва ДНР".

У французькому місті Марсель 25 вересня 2017 року відбулося відкриття так званого "представництва "ДНР".  Його зареєстрували в статусі громадського об’єднання, що не вимагає попереднього дозволу.

У відповідь Франція заявила, що ніколи не визнавала так звану "ДНР" та не має двосторонніх контактів із псевдореспублікою.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Юрій Панченко, Європейська правда

Посол України: у Чехії є серйозні побоювання щодо впливу РФ на внутрішню політику

Євген Перейбиніс: "Чеське законодавство забороняє брати участь у бойових діях у військових підрозділах інших держав. Втім, якщо йдеться про незаконні формування на території окупованої частини Донбасу, то тут чеські правоохоронці змушені застосовувати інші статті".

Артьом Георганов, для Європейської правди

Розширення Євросоюзу і санкції проти РФ: що принесе головування Болгарії в ЄС

Головування Болгарії в ЄС вже спричинило чимало припущень, що Софія скористається можливостями для пом'якшення санкцій проти РФ. Чи так це насправді? І які ініціативи насправді буде просувати країна, яка вважається найбіднішим членом ЄС?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter