Болгарія обіцяє зробити все, щоб до введення санкцій проти Польщі справа не дійшла

Четвер, 11 січня 2018, 17:29
Версія для друку Коментарі

ЄС не слід доводити ситуацію до голосування про введення санкцій проти Польщі, яке призведе до "безсонних ночей" для країн блоку.

Про це 11 січня заявив Бойко Борисов, прем'єр-міністр Болгарії, яка з січня головує у Раді Європейського Союзу, повідомляє EUobserver.

 "Ми не повинні доходити до цього", - сказав журналістам у Софії Борисов.

Минулого місяця Європейська комісія запустила процедуру санкцій проти Варшави через порушення верховенства права. Комісія заявила,  якщо польський уряд не відступить до кінця березня, вона попросить Раду ЄС заявити про "явний ризик серйозного порушення Польською Республікою верховенства закону".

Борисов додав, що Болгарія "зробить все можливе", щоб не доводити дискусію щодо цього питання до Ради. Він сказав, що така дискусія між державами-членами "створить дуже небезпечний прецедент".

Борисов заявив, що порушення верховенства закону є "надто розпливчастими" для вимірювання. "Щоразу, коли ви хочете нашкодити чиїмось почуттям, ви піднімаєте питання "верховенства закону", - додав болгарський прем’єр.

Водночас Борисов сподівається, що польський уряд зробить все необхідне, щоб "подолати протиріччя і знайти хороший тон". "Я відчуваю, що уряд інвестує зусилля в пошук рішення", - додав він.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Юрій Панченко, Європейська правда

Посол України: у Чехії є серйозні побоювання щодо впливу РФ на внутрішню політику

Євген Перейбиніс: "Чеське законодавство забороняє брати участь у бойових діях у військових підрозділах інших держав. Втім, якщо йдеться про незаконні формування на території окупованої частини Донбасу, то тут чеські правоохоронці змушені застосовувати інші статті".

Артьом Георганов, для Європейської правди

Розширення Євросоюзу і санкції проти РФ: що принесе головування Болгарії в ЄС

Головування Болгарії в ЄС вже спричинило чимало припущень, що Софія скористається можливостями для пом'якшення санкцій проти РФ. Чи так це насправді? І які ініціативи насправді буде просувати країна, яка вважається найбіднішим членом ЄС?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter