У Франції засуджений соратник бен Ладена напав на тюремних охоронців

Четвер, 11 січня 2018, 20:52
Версія для друку Коментарі

Німець, який, як вважається, був соратником міжнародного терориста Осами бен Ладена і був засуджений за участь у теракті в синагозі Тунісу 2002 року, напав на чотирьох тюремних наглядачів у Франції.

Про це повідомляє Reuters.

Крістіан Ганчарський, німець, що перейшов в іслам, певний час провів в Афганістані і вважався радником колишнього лідера Аль-Каїди Осами бен Ладена, був заарештований у Франції у 2003 році.

Він був засуджений у 2009 році до 18 років в'язниці за те, що був одним із головних виконавців теракту у Джербі (Туніс), в результаті якого загинула 21 людина.

Вирок чоловіку закінчується в лютому. США вже заявили про наміри просити його екстрадиції через можливу причетність Ганчарського до терактів 11 вересня 2001 року.

Після того як засудженому повідомили про це він заявив, що зробить усе, щоб залишитися у Франції.

У четвер він вчинив напад на чотирьох тюремних охоронців.

Антитерористичний відділ прокуратури Франції розпочав розслідування у зв'язку з нападом, що неминуче призведе до затримки будь-якої можливої ​​екстрадиції.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter