Трамп скасував поїздку до Лондона на відкриття посольства США

П'ятниця, 12 січня 2018, 08:13
Версія для друку Коментарі

Президент США Дональд Трамп заявив, що не планує бути присутнім на відкритті нового посольства США в Лондоні.

Про це повідомляє AFP.

У своєму Twitter Трамп написав, що скасував поїздку, яка була запланована на наступний місяць, тому що він незадоволений місцем розташування нового посольства та ціни.

"Причина, чому я скасував свою поїздку до Лондона – це те, що я невеликий шанувальник адміністрації Обами, яка продала, мабуть, найкраще посольство у найкращій локації за "копійки", лише для того, щоб побудувати нове за 1,2 мільярда доларів. Погана угода. Хотіли, щоб я перерізав стрічку – ні!", - написав він.

Твіт президента США щодо відмови візити до Лондона з'явився опівночі на тлі повідомлень британських ЗМІ про те, що Трамп побоюється масових протестів.

Як відомо, зовсім недавно, 7 січня, прем'єр-міністр Британії Тереза Мей підтвердила про запланований державний візит Трампа.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter