Суд у Фінляндії виправдав реперів, які відкрили "гей-бар на землі Путіна"

П'ятниця, 12 січня 2018, 09:28
Версія для друку Коментарі

Повітовий суд Аландських островів виправдав шведський реп-дует Far&Son, які проникли на ділянку, що належить канцелярії президента РФ, та влаштували там акцію протесту.

Про це повідомляє Yle.fi.

Нагадаємо, у вересні 2015 року шведський дует повинен був вести прямий ефір з Аландських островів на шведському телеканалі TV 4 Play.

Репери, прибувши на Аланди, дізналися, що на одному з островів є ділянка, що належить канцелярії президента РФ. Щоб висловити протест проти гомофобії, яка панує в Росії, музиканти вирішили відкрити гей-бар "на землі Путіна".

Фото Aftonbladet

Свій клуб вони облаштували на земельній ділянці, що перебуває з 1947 року у володінні Росії.

Виступ реп-дуету на території, що знаходиться у володінні РФ, набув великого розголосу в шведських ЗМІ.

Шведським музикантам Симону Ярденфорсу і Фрею Ларссону були пред'явлені звинувачення в порушенні приватної власності. Обвинувач вимагав засудити їх до виплати штрафу.

Як відомо, за порушення права власності у Фінляндії передбачено покарання від штрафу до тюремного ув'язнення на три місяці.

Однак, напередодні, 11 січня, повітовий суд Аландських островів розглянув справу про незаконне вторгнення на приватну власність, виправдавши музикантів.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter