Більшість американців вірять у чесність розслідування про втручання РФ

П'ятниця, 12 січня 2018, 10:46
Версія для друку Коментарі

Більшість виборців вірять у чесність розслідування, яке веде спеціальний прокурор Роберт Мюллер про зв'язки між командою Дональда Трампа та Росією під час президентської кампанії.

Такі дані наводить Квінніпекський університет США у своєму соціологічному опитуванні, передає The Hill.

59 відсотків опитаних американців вважають, що Мюллер проводить чесне розслідування, в той час як для 26 відсотків воно не є справедливим.

Згідно із даними, серед прихильників Демократичної партії відсоток тих, хто вірить у чесність розслідування про втручання РФ становить 75 відсотків. Серед прибічників республіканців цей відсоток значно нижчий - лише 37%.

Як відомо, спецпрокурор США Роберт Мюллер, який розслідує втручання РФ в американські вибори, повідомив юристам президента США, що має намір викликати Дональда Трампа на допит.

Нагадаємо, більшість американців вважають, що президент США Дональд Трамп вчинив щось незаконне в контексті зв’язків з РФ під час кампанії і намагається зашкодити розслідуванню щодо втручання Росії у вибори.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter