Парламент Болгарії подолав вето президента на антикорупційний закон

П'ятниця, 12 січня 2018, 13:27
Версія для друку Коментарі

Парламент Болгарії подолав вето президента країни щодо законопроекту про боротьбу з корупцією.

Про це повідомляє Reuters.

Наприкінці грудня парламент прийняв закон, який передбачає створення спеціального підрозділу по боротьбі з корупцією, призначеного для розслідування справ щодо високопосадовців.

2 січня президент Болгарії Румен Радев наклав вето на закон, причому зробив це на наступний день, як його країна прийняла головування в ЄС. Радев заявив, що документ не дозволить ефективно розслідувати корупційні схеми.

За подолання вето в п’ятницю проголосували 146 депутатів у 240-містному парламенті. Повторно законопроект підтримали депутати правлячої партії GERB, їхні союзники з націоналістичної партії "Об'єднані патріоти" та опозиційні депутати від Руху за права та свободи та партії "Воля" . Соціалісти проголосували проти.

"Сьогодні, відкинувши вето президента, наша країна виконає зобов'язання перед Європейською комісією", - заявив депутати парламентської групи GERB Цвєтан Цвєтанов.

Європейська комісія неодноразово дорікала чорноморській країні за те, що вона не притягала до відповідальності і не карала вірогідно корумпованих чиновників.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter