Прем'єр Болгарії - Туску: не треба втручатися в польську політику

П'ятниця, 12 січня 2018, 13:43
Версія для друку Коментарі

Президент Європейської ради Дональд Туск не повинен втручатися у внутрішню політику Польщі.

Про це заявив прем'єр-міністр Болгарії Бойко Борисов, повідомляє Politico.

Борисов сказав, що вони з Туском є ​​друзями і належать до однієї і тієї ж політичної сім'ї, правоцентристської Європейської народної партії, але "ми повинні залишатися нейтральними, неупередженими".

Він виступав на прес-конференції, присвяченій початку головування Болгарії в Раді ЄС. Два болгарських чиновника підтвердили, що, коли Борисов сказав "ми", він мав на увазі головування і роль президента Європейської ради.

Борисов також зазначив, що "верховенство закону має вимірюватися чіткими показниками", маючи на увазі можливі санкції проти Польщі з боку Єврокомісії.

Один з болгарських дипломатів після прес-конференції сказав, що слова Борисова не означають, що Болгарія накладе вето на будь-яке рішення щодо Польщі.

Раніше на цьому тижні Туск сказав, що правляча польська партія "Право і справедливість" (PiS) глибоко авторитарна і, ймовірно, спробує вийти з Європейського союзу, якщо країна перестане бути одержувачем коштів ЄС.

"Я не сумніваюся, що для PIS однією з цілей є "звільнення" польської політики від тягаря ЄС", - сказав Туск.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter