Туреччина і США обмінялися порадами громадянам про загрозу поїздок

П'ятниця, 12 січня 2018, 15:15
Версія для друку Коментарі

Міністерство закордонних справ Туреччини 12 січня закликало своїх громадян переглянути свої плани поїздок і бути обачними у поїздках до США через загрози, з якими вони можуть зіштовхнутися в цій країні.

Про це повідомляє Hurriyet Daily News.

"Ми спостерігаємо все більшe терористичних змов і актів насильства в Сполучених Штатах", - йдеться в заяві міністерства.

У заяві додається, що напади можуть здійснюватись за допомогою транспортних засобів, бомб,  озброєних терористів і можуть відбуватися у центрах міст, під час культурних заходів,  на станціях метро, ​​в громадських будівлях, молитовних центрах і навіть у шкільних кампусах.

Нещодавно США пережили атаки в університеті Огайо, аеропорту Форт-Лодердейл-Голлівуд, мечеті в Міннесоті  та церкві у Техасі. Останнім був теракт в нью-йоркському метро 12 грудня.

Міністерство повідомило, що ці напади вчинили ультраправі і расистські групи і закликало своїх громадян вжити заходів обережності під час поїздок.

Із попередженням турецький уряд виступив після того, як 11 січня США закликали своїх громадян переглянути поїздки до Туреччини "через тероризм і свавільні затримання". 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мільярд в обмін на е-декларації: ЄС прибере ліс-кругляк з умов фінансової допомоги Україні

Для отримання грошей Київ має показати успіх реформ. Європейці погодилися не включати до умов свою вимогу про скасування мораторію на експорт лісу-кругляка. Цю суперечку Київ та Брюссель домовилися вирішувати в іншому форматі...

Катерина Зарембо, Елізабете Візгунова, Центр "Нова Європа"

Партнерство навколо схожих проблем: аудит відносин України та Латвії

Латвія сприйняла російську агресію проти України як загрозу для свого існування. Невипадково наратив про "Україну, яка веде війну за ЄС", практично табуйований у деяких європейських столицях, має популярність серед лідерів громадської думки Латвії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter