Туреччина і США обмінялися порадами громадянам про загрозу поїздок

П'ятниця, 12 січня 2018, 15:15
Версія для друку Коментарі

Міністерство закордонних справ Туреччини 12 січня закликало своїх громадян переглянути свої плани поїздок і бути обачними у поїздках до США через загрози, з якими вони можуть зіштовхнутися в цій країні.

Про це повідомляє Hurriyet Daily News.

"Ми спостерігаємо все більшe терористичних змов і актів насильства в Сполучених Штатах", - йдеться в заяві міністерства.

У заяві додається, що напади можуть здійснюватись за допомогою транспортних засобів, бомб,  озброєних терористів і можуть відбуватися у центрах міст, під час культурних заходів,  на станціях метро, ​​в громадських будівлях, молитовних центрах і навіть у шкільних кампусах.

Нещодавно США пережили атаки в університеті Огайо, аеропорту Форт-Лодердейл-Голлівуд, мечеті в Міннесоті  та церкві у Техасі. Останнім був теракт в нью-йоркському метро 12 грудня.

Міністерство повідомило, що ці напади вчинили ультраправі і расистські групи і закликало своїх громадян вжити заходів обережності під час поїздок.

Із попередженням турецький уряд виступив після того, як 11 січня США закликали своїх громадян переглянути поїздки до Туреччини "через тероризм і свавільні затримання". 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Шість пострілів у балканське перемир'я: кому вигідна смерть Олівера Івановича

Вбивство лідера руху косовських сербів "Свобода, демократія, правда" Олівера Івановича стало найгучнішим терористичним актом на Балканах з 2004 року. Є і політичні наслідки – Сербія заявила про призупинення переговорів з Косовом до закінчення слідства.

Світовий банк

Нові вимоги щодо Антикорупційного суду: що додав Світовий банк у конфлікт Києва та МВФ

Створення справді незалежного суду, а не його імітації, є важливим і для ЄС, і для США, і для інших ключових донорів України, тому схоже, що тут вони не будуть поступатися. Ми переклали новий лист – із вимогами, які висунули до законопроекту у Світовому банку...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter