Вибори у Чехії: на одній з дільниць голосування зупинив пакет з шоколадом

Субота, 13 січня 2018, 11:07
Версія для друку Коментарі

У Чехії в Моравсько-Сілезькому краї у п’ятницю ввечері призупинили голосування на виборах президента через знайдений пакет з шоколадом.

Про це повідомляє Aktualne.

Близько 21:00 на виборчу дільницю в Седлістому викликали поліцію, оскільки там було знайдено підозрілий пакет.

Правоохоронці наказали усім покинути дільницю. Але тривога виявилась марною – у пакунку знайшли лише шоколад.

За словами прес-секретаря поліції Габріели Гольчакової, виборча комісія була змушена припинити голосування приблизно на 20 хвилин.

 У суботу в Чехії триває другий день голосування у першому турі президентських виборів. Виборчі дільниці по всій країні будуть працювати до 14:00 за місцевим часом.

Очікується, що попередні підсумки голосування будуть оприлюднені у суботу ввечері.

На посаду президента претендують дев’ять кандидатів, але основна боротьба розгорнеться між нинішнім президентом Мілошем Земаном і колишнім главою Академії наук Чехії Іржі Драгошем.

Згідно з останніми соцопитуваннями, Земан може набрати 42-45% голосів виборців, Драгоша підтримують близько 40% виборців. Якщо жоден кандидат не набере понад 50% голосів, та за два тижні відбудеться другий тур, в якому візьмуть участь два претенденти з найбільшою кількістю голосів.

Читайте також: Крим, алкоголь та гра з фікусом: як проросійський Земан йде до перемоги на виборах у Чехії

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Міжнародний валютний фонд

Що вимагає МВФ: повний текст листа з Вашингтона на Банкову

Тональність листа – доволі жорстка, як для МВФ. На думку Фонду, президентський проект порушує зобов’язання України за чинною програмою співпраці, а також суперечить рекомендаціям Венеціанської комісії – попри багаторазові заяви з Банкової про те, що поради враховані...

Юрій Панченко, Європейська правда, Прага-Київ

Крок до поразки Земана: хто здатен скинути проросійського президента Чехії

"Їржі Драгош чудово розуміє, що на сході України йде російська агресія. Відповідно, він не підтримуватиме скасування санкцій проти РФ до відновлення територіальної цілісності України, включаючи анексований Крим... Він вітає європейський вибір України – ваша країна має отримати перспективи членства як у ЄС, так і в НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter