Туреччина виступила проти "привілейованого партнерства" з ЄС

Неділя, 14 січня 2018, 10:23
Версія для друку Коментарі

Анкара проти "привілейованого партнерства" з Європейським союзом.

Про це заявив міністр Туреччини у справах ЄС Омер Челік в ефірі одного з турецьких телеканалів, передає агентство Anadolu.

Будь-яка ініціатива, що передбачає надання Туреччині статусу "привілейованого партнера", буде відкинута Анкарою. Ніхто не праві пропонувати Туреччини статус країни "другого класу, сказав Челік.

За його словами, суперечки навколо надання Туреччині статусу "привілейованого партнера" ЄС знову актуалізувалася після переговорів президентів Туреччини Реджепа Тайіпа Ердогана і Франції Еммануеля Макрона 5 січня в Парижі. Однак позиція Туреччини з цього питання гранично чітка.

"Ми не приймемо жодного "привілейованого партнерства" і вважаємо подібні ініціативи аморальними", - підкреслив міністр.

"Туреччину не можна сприймати як "табір для біженців ", з яким потрібно співпрацювати з питання запобігання нелегальній міграції або ж в якості "військового штабу" для звернень щодо боротьби з тероризмом. Туреччину потрібно сприймати як державу!", - заявив Челік.

Нагадаємо, президент Франції на зустрічі з турецьким колегою заявив, що в даний момент немає шансів на досягнення прогресу у процесі вступу Туреччини до Європейського союзу.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

За Україну в НАТО та проти миротворців: що думає про нас новий ключовий радник Трампа

Політик, якому байдужі звичаї та правила; дипломат, здатний на грубість та недипломатичність; екс-посол, кар’єру якого намагалися заблокувати понад сотню інших послів – все це про нього. Та можна говорити напевно: із цим призначенням Білий дім відійшов на крок далі від Росії...

National Post

Яструб без комплексів: хто став радником Дональда Трампа з нацбезпеки

Болтон відомий як безкомпромісний "яструб". У своїх численних публікаціях та коментарях він заявляв, що військовий напад "на випередження" буде, ймовірно, єдиним способом запобігти тому, щоби Північна Корея отримала здатність до нападу на Сполучені Штати...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter