У Франції наглядачі блокують міністра юстиції в одній з тюрем на знак протесту

Вівторок, 16 січня 2018, 13:26
фото
Версія для друку Коментарі

У Франції другий день триває страйк співробітників в'язниць, які вимагають посилення заходів своєї безпеки після нападу на трьох наглядачів.

Про це повідомляє La VDN.

Головною точкою протесту є тюрма суворого режиму в Ванден-ле-В'єй на кордоні з Бельгією. У вівторок вранці міністр юстиції Ніколь Беллубе прибула до цієї в’язниці, щоб зустрітися з наглядачами, які стали жертвами замаху на вбивство минулого четверга.

 

Крім того, міністр провела зустріч з керівниками установи і заявила, що сьогодні назвуть ім'я нового начальника тюрми. Попередній керівник подав у відставку після нападу в’язня на охоронців.

 

Але страйкарі вирішили перешкодити її виходу з пенітенціарної установи. Повідомляється, що поліція готова втрутитися у ситуацію, якщо протестувальники продовжать блокувати вихід міністра.

Представники профспілок заявили, що незадоволені позицією Міністерства юстиції. За їхніми словами, наглядачам запропонували збільшення зарплати, але про поліпшення умов праці жодних пропозицій не було.

Сьогодні також стало відомо про ще один напад в’язня на охоронців. Інцидент стався у французькій тюрмі Пеменьян на півдні країни.

За попередньою інформацією, постраждали сім співробітників, а напад скоїв в’язень, який був радикалізований.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter