У Литві запустили аналог "Миротворця" - проект Vatnikas

Середа, 17 січня 2018, 08:36
Версія для друку Коментарі

У Литві запустили аналог українського сайту "Миротворець" - портал Vatnikas для боротьби з ворожими елементами і їх пропагандою.

Про це повідомляє видання Lietuvos žinios.

"Мета Facebook- сторінки і сайту регулярно, інтенсивно і жорстко викривати "ватників" і у законний спосіб боротися з їх пропагандою" - стверджують розробники проекту vatnikas.lt.

"Це є очевидним наслідком інформаційної війни" зазначив голова Литовської спілки журналістів Дайнюс Радзевічюс.

Сайт публікує імена тих, хто поширює ворожу пропаганду, дезінформацію, маніпулюючи та прагнучи впливати на людей.

Автори проекту висловили бажання лишатись анонімними, зазначивши, що є представниками громадянського суспільства. Вони також називають себе "ельфами" - на противагу "тролям", що поширюють пропаганду.

Як зазначається, перелік небажаних елементів на сайті проекту швидко зростає – у списку 155 "ватників".

Український сайт "Миротворець" вже привітав литовських націоналістів з запуском проекту і запропонував "надати методичну допомогу і поділитися багаторічним досвідом відлову російського і проросійського деструктивного ватного елемента".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Мюнхен

Україна в довгій шухляді: в Мюнхені визначили нові пріоритети світової безпеки

Цього року Україну в Мюнхені чекав нехай не бойкот, але байдужість. Вперше Петру Порошенко довелося виступати у майже порожньому залі. Українське питання зникло також із виступів іноземних політиків. Натомість добрих новин можна відзначити дві...

Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter