МЗС РФ пообіцяло відповісти Литві на "список Магнітського"

Середа, 17 січня 2018, 14:04
Версія для друку Коментарі

Росія відповість на публікацію в Литві "списку Магнітського", буде виходити з принципу взаємності.

Про це повідомляє РИА "Новости" з посиланням на МЗС РФ.

"Відверто русофобські дії литовських законодавців і влади вже давно не дивують. Литва, як відомо, визначила собі найбільш непристойне місце в розв'язаній на Заході антиросійської істерії", - повідомили у відомстві.

У МЗС РФ відзначили, що "публікація литовського" списку Магнітського "- чергове підтвердження цього прагнення Вільнюса за всяку ціну довести свою ворожість щодо Росії".

"Як завжди в подібних ситуаціях, будемо діяти, виходячи з принципу взаємності. Проблем в підборі кандидатів на закриття в'їзду в Росію не виникне. Їх в Литві сьогодні більш ніж достатньо", - повідомили в МЗС РФ.

Департамент міграції Литви в понеділок опублікував так званий "список Магнітського", в який потрапили 49 росіян, яким заборонений в'їзд в балтійську республіку, в їх числі глава Чечні Рамзан Кадиров.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Мюнхен

Україна в довгій шухляді: в Мюнхені визначили нові пріоритети світової безпеки

Цього року Україну в Мюнхені чекав нехай не бойкот, але байдужість. Вперше Петру Порошенко довелося виступати у майже порожньому залі. Українське питання зникло також із виступів іноземних політиків. Натомість добрих новин можна відзначити дві...

Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter