У Норвегії засудили чоловіка, який кидав сніжки у поліцейських

Середа, 17 січня 2018, 18:21
Версія для друку Коментарі

У Норвегії чоловіка, який кидав сніжки у поліцейських та кусався, засудили до 30 днів ув’язнення.

Про це повідомляє The Local.

Справа стосується інциденту у квітні 2017 року, коли поліцейські відреагували на повідомлення про безлади під час молодіжної вечірки. Учасників вечірки декілька разів просили вийти з дому, але вони кидали у поліцейських каміння, горшки з вазонами і сніжки.

Семеро осіб були заарештовані на вечірці, яку описують як "повністю неконтрольовану". 21-річний чоловік був звинувачений у насильстві проти офіцерів та у тому, що кидав сніжки і кусав поліцейського під час інциденту.

Обвинувачений зі свого боку заявив, що не пам'ятає послідовності подій того дня. "Те, що сталося, - це не те, що я зазвичай роблю. У мене не було наміру завдати комусь шкоди, а тільки відкараскатися від поліції", - сказав він на судовому засіданні.

Видання відзначає, що про подібні інциденти під час сильних снігопадів в Осло цього тижня не повідомлялося.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Мюнхен

Україна в довгій шухляді: в Мюнхені визначили нові пріоритети світової безпеки

Цього року Україну в Мюнхені чекав нехай не бойкот, але байдужість. Вперше Петру Порошенко довелося виступати у майже порожньому залі. Українське питання зникло також із виступів іноземних політиків. Натомість добрих новин можна відзначити дві...

Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter