Гельсінкі став найбільш жвавим портом у світі

Середа, 17 січня 2018, 19:44
Версія для друку Коментарі

Гельсінкі минулоріч став найбільш динамічним портом у світі.

Про це повідомляє Yle.

Через порти фінської столиці у 2017 році пройшло 11,8 млн пасажирів. У той час як найбільшого суперника Гельсінкі, британський Дувр, відвідали 11,7 млн ​​мандрівників.

Керівник пасажирського руху столичних портів Карі Норовіта підкреслює, що Гельсінкі не прагне перевершити Дувр або будь-яке інший місто за пасажиропотоком, оскільки портові міста не змагаються між собою. Однак якщо враховувати віддаленість Гельсінкі від решти Європи і відносно невелике населення країни, титул найбільш жвавого порту світу стає несподіваним і привабливим.

Гельсінкі став найбільш жвавим портом світу завдяки морському сполученню між фінською та естонською столицями. У 2017 році між Гельсінкі і Таллінном було здійснено 9 млн поїздок, що на 3,2% більше, ніж у 2016 році.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Мюнхен

Україна в довгій шухляді: в Мюнхені визначили нові пріоритети світової безпеки

Цього року Україну в Мюнхені чекав нехай не бойкот, але байдужість. Вперше Петру Порошенко довелося виступати у майже порожньому залі. Українське питання зникло також із виступів іноземних політиків. Натомість добрих новин можна відзначити дві...

Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter