Євродепутат розкритикувала недофінансування ЄС у боротьбі з пропагандою Кремля

Середа, 17 січня 2018, 20:23
Версія для друку Коментарі

У Європарламенті розкритикували недофінансування можливостей ЄС для боротьби з російською пропагандою, закликавши залучити адекватні ресурси на європейському рівні для захисту від її впливу.

Про це йшлося під час дебатів у Страсбурзі, присвячених впливу російської пропаганди на країни ЄС, повідомляє УНІАН.

Депутат Європейського парламенту від Латвії Сандра Калнієте заявила, що в межах ЄС необхідно покращити рівень поінформованості та обмінюватися досвідом.

"Мені шкода, що можливості ЄС фінансуються недостатньою мірою і не вистачає персоналу. (Європейська) Комісія та Європейська служба зовнішніх справ не почули тривожних дзвінків, які звучали у цій будівлі та в європейських столицях з часу початку війни проти України", - сказала Калнієте.

Калнієте вважає, що необхідно зробити європейські спільноти більш стійкими в умовах російської кампанії з дезінформації. Депутат зазначила, що потрібно залучити адекватні ресурси на європейському рівні для захисту від впливу пропаганди.

За її словами, бюджет Агентства ЄС з кібербезпеки необхідно збільшити в десять разів.  

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Мюнхен

Україна в довгій шухляді: в Мюнхені визначили нові пріоритети світової безпеки

Цього року Україну в Мюнхені чекав нехай не бойкот, але байдужість. Вперше Петру Порошенко довелося виступати у майже порожньому залі. Українське питання зникло також із виступів іноземних політиків. Натомість добрих новин можна відзначити дві...

Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter