Сесія ПА НАТО у Києві відбудеться в 2019 році - Парубій

Середа, 17 січня 2018, 21:13
Версія для друку Коментарі

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій повідомив, що Парламентська асамблея НАТО відбудеться в Києві навесні 2019 року.

Про це він заявив під час спільного брифінгу з головою парламенту Грузії Іраклієм Кобахідзе за результатами зустрічі в Києві, повідомляє УНІАН.

"Коли востаннє я був у Грузії, там проходила Парламентська асамблея НАТО, і проходила у Тбілісі", - сказав Парубій і зауважив, що дуже рідко ПА НАТО відбувається не в країнах-членах НАТО.

Він нагадав, що взявши за приклад цей прецедент, звернувся до президента ПА НАТО Паоло Аллі з проханням провести чергове засідання у Києві.

"Після двох сесій і дискусій вже прийнято рішення, що навесні 2019 року Парламентська асамблея НАТО відбуватиметься в Києві", - сказав спікер українського парламенту.

Зазначимо, раніше повідомлялося, що сесія Парламентської асамблеї Північноатлантичного альянсу в Україні вперше відбудеться у 2020 році.

Як відомо, Україна не є членом Альянсу, але представники Верховної ради беруть участь в роботі асамблеї в якості асоційованої делегації. Як правило засідання ПА НАТО проходять в країнах-членах альянсу, але бувають і винятки – зокрема, весною 2017 року сесія асамблеї відбулася в Грузії

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter