У Норвегії заступника глави лейбористів звинуватили в сексуальних домаганнях

Вівторок, 02 січня 2018, 10:40
Версія для друку Коментарі

У Норвегії після звинувачень у сексуальних домаганнях тимчасово відсторонили від діяльності заступника глави Лейбористської партії.

Про це рішення керівництво партії оголосило у понеділок ввечері, повідомляє агентство DPA.

Одразу декілька жінок звинуватили Тронда Гіске у "небажаній сексуальній увазі", однак більше деталей не повідомляється. Одна з молодих жінок, як зазначається, відійшла від політики в зв'язку з обвинуваченнями.

Лідер лейбористів Джонас Гар Стор повідомив, що рішення тимчасово відсторонити Гіске від обов’язків у партії було схвалене спільно з ним.

Керівництво партії має зустрітися у вівторок, щоб обговорити ситуацію навколо Гіске.

Раніше під час партійної зустрічі в грудні Гіске визнав, що його поведінка "могла бути стресовою для інших", однак він цього не усвідомлював. Політик вибачився за свої дії.

Гіске, колишній міністр промисловості, міністр культури та міністр освіти, залишається членом парламенту Норвегії, де він також є головним речником лейбористів з питань економічної політики.

Більше читайте у статті: "Хочу з тобою переспати": як секс-скандали змінюють уряди в ЄС і не впливають на кар’єру в Україні".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Міжнародний валютний фонд

Що вимагає МВФ: повний текст листа з Вашингтона на Банкову

Тональність листа – доволі жорстка, як для МВФ. На думку Фонду, президентський проект порушує зобов’язання України за чинною програмою співпраці, а також суперечить рекомендаціям Венеціанської комісії – попри багаторазові заяви з Банкової про те, що поради враховані...

Юрій Панченко, Європейська правда, Прага-Київ

Крок до поразки Земана: хто здатен скинути проросійського президента Чехії

"Їржі Драгош чудово розуміє, що на сході України йде російська агресія. Відповідно, він не підтримуватиме скасування санкцій проти РФ до відновлення територіальної цілісності України, включаючи анексований Крим... Він вітає європейський вибір України – ваша країна має отримати перспективи членства як у ЄС, так і в НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter