У Норвегії заступника глави лейбористів звинуватили в сексуальних домаганнях

Вівторок, 02 січня 2018, 10:40
Версія для друку Коментарі

У Норвегії після звинувачень у сексуальних домаганнях тимчасово відсторонили від діяльності заступника глави Лейбористської партії.

Про це рішення керівництво партії оголосило у понеділок ввечері, повідомляє агентство DPA.

Одразу декілька жінок звинуватили Тронда Гіске у "небажаній сексуальній увазі", однак більше деталей не повідомляється. Одна з молодих жінок, як зазначається, відійшла від політики в зв'язку з обвинуваченнями.

Лідер лейбористів Джонас Гар Стор повідомив, що рішення тимчасово відсторонити Гіске від обов’язків у партії було схвалене спільно з ним.

Керівництво партії має зустрітися у вівторок, щоб обговорити ситуацію навколо Гіске.

Раніше під час партійної зустрічі в грудні Гіске визнав, що його поведінка "могла бути стресовою для інших", однак він цього не усвідомлював. Політик вибачився за свої дії.

Гіске, колишній міністр промисловості, міністр культури та міністр освіти, залишається членом парламенту Норвегії, де він також є головним речником лейбористів з питань економічної політики.

Більше читайте у статті: "Хочу з тобою переспати": як секс-скандали змінюють уряди в ЄС і не впливають на кар’єру в Україні".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

За Україну в НАТО та проти миротворців: що думає про нас новий ключовий радник Трампа

Політик, якому байдужі звичаї та правила; дипломат, здатний на грубість та недипломатичність; екс-посол, кар’єру якого намагалися заблокувати понад сотню інших послів – все це про нього. Та можна говорити напевно: із цим призначенням Білий дім відійшов на крок далі від Росії...

National Post

Яструб без комплексів: хто став радником Дональда Трампа з нацбезпеки

Болтон відомий як безкомпромісний "яструб". У своїх численних публікаціях та коментарях він заявляв, що військовий напад "на випередження" буде, ймовірно, єдиним способом запобігти тому, щоби Північна Корея отримала здатність до нападу на Сполучені Штати...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter