Поліція Кельна вимагає розслідування через антимусульманський твіт ультраправої депутатки

Вівторок, 02 січня 2018, 11:07
Версія для друку Коментарі

Поліція Кельна подала заяву в прокуратуру на члена ультраправої партії "Альтернатива для Німеччини" (АдН) Беатрікс фон Шторх через її гострий коментар щодо арабомовного твіта кельнської поліції.

Про це повідомляє Der Spiegel.

Кельнськая поліція опублікувала у своєму Twitter інформацію про заходи безпеки під час новорічних святкувань кількома мовами, в тому числі арабською.

На це з обуренням у своєму Twitter відреагувала фон Шторх. "Що, чорт забирай, відбувається в цій країні? Чому офіційна сторінка поліції Північного Рейну - Вестфалії виставляє твіти арабською? Вони вважають, що таким чином вгамують варварські натовпи чоловіків-мусульман, які здійснюють групові зґвалтування?" - написала вона.

У відповідь Twitter заблокував на 12 годин акаунт фон Шторх за порушення правил поведінки у соціальній мережі.

Кельнська поліція досить часто звертається до людей у соцмережах різними мовами. "Наша мета – щоб люди нас почули. Деякі люди замислюються про це, але для нас це звичайний спосіб поширення інформації", - пояснили у поліції.

Нагадаємо, два роки тому під час святкування Нового року біля вокзалу в Кельні сотні жінок стали жертвами сексуальних домагань. Нападниками були здебільшого чоловіки північноафриканського і арабського походження.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мільярд в обмін на е-декларації: ЄС прибере ліс-кругляк з умов фінансової допомоги Україні

Для отримання грошей Київ має показати успіх реформ. Європейці погодилися не включати до умов свою вимогу про скасування мораторію на експорт лісу-кругляка. Цю суперечку Київ та Брюссель домовилися вирішувати в іншому форматі...

Катерина Зарембо, Елізабете Візгунова, Центр "Нова Європа"

Партнерство навколо схожих проблем: аудит відносин України та Латвії

Латвія сприйняла російську агресію проти України як загрозу для свого існування. Невипадково наратив про "Україну, яка веде війну за ЄС", практично табуйований у деяких європейських столицях, має популярність серед лідерів громадської думки Латвії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter