МЗС України повідомляє про кількох загиблих українців у Кабулі

Неділя, 21 січня 2018, 17:01
Версія для друку Коментарі

У Міністерстві закордонних справ України повідомили, що в результаті нападу терористів на готель "Інтерконтиненталь" в Кабулі загинув більш, ніж один громадянин України.

Про це йдеться в заяві на сайті МЗС.

"За останньою інформацією, що надходить до МЗС України, внаслідок вчорашнього терористичного нападу на готель у Кабулі загинули громадяни України", - йдеться в заяві.

У повідомленні наголошується, що консул України в Таджикистані негайно вилітає в Кабул. Вже встановлені контакти з консульськими працівниками акредитованих в Афганістані дипломатичних представництв дружніх до України держав, які вже зараз надають допомогу.

Більш детальну інформацію для МЗС України обіцяє оприлюднити в понеділок вранці.

За останніми даними, в результаті терористичного нападу на готель "Інтерконтиненталь" в Кабулі загинули щонайменше 18 людей, включаючи 14 іноземців.

Як повідомлялося, серед загиблих є громадянин України, він був співробітником місцевої авіакомпанії.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter