Минулоріч 276 українців отримали у Польщі міжнародний захист

Понеділок, 22 січня 2018, 11:19
Версія для друку Коментарі

Минулого року 276 громадян України отримали в Польщі статус біженця або іншу форму міжнародного захисту.

Про це повідомили в Управлінні з питань іноземців, інформує "Польське радіо".

У 2017 році 5 тисяч іноземців попросили у Польщі надати їм міжнародний захист. Статус біженця або іншу форму захисту отримали 520 осіб, в основному українці, росіяни та громадяни Таджикистану.

Речник Управління з питань іноземців Якуб Дудзяк повідомив, що критеріям надання однієї з форм міжнародного захисту відповідали, передусім, громадяни: України (276 осіб), Росії (87 осіб) та Таджикистану (35 осіб).

Крім того, 227 іноземців отримали дозвіл на толерантне перебування або згоду на перебування з гуманітарних причин (так званий національний захист).

Дудзяк відзначив, що трохи більше половини іноземців (57%) подали клопотання вперше. Одна заява стосувалася в середньому двох осіб, натомість у випадку громадян Росії – трьох осіб. Приблизно половина іноземців у заявах – це діти.

Головні форми міжнародного захисту – це статус біженця та додатковий захист. Іноземцю надають міжнародний захист, якщо у країні походження йому загрожує переслідування або існує справжній ризик втрати життя і здоров’я. Це питання у Польщі регулює закон про надання іноземцям захисту на території Республіки Польща. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter