В Угорщині відкрили справу проти зятя Орбана через шахрайство з коштами ЄС

Понеділок, 22 січня 2018, 17:11
Версія для друку Коментарі

Угорська прокуратура розпочала розслідування проти компанії Elios Innovative Ltd, одним із власників якої є Іштван Тіборж - зять прем’єр-міністра Віктора Орбана.

Про це повідомляє EUobserver.

Агенція ЄС по боротьбі з шахрайством (OLAF) протягом двох років вела розслідування щодо компанії Тіборжа, після чого рекомендувала почати юридичні дії.

OLAF виявив можливе шахрайство у сфері державних закупівель, завдяки чому Elios Innovative Ltd отримувала право брати участь у проектах, що фінансуються ЄС.

Слідчі OLAF також запропонували Єврокомісії вимагати від Угорщини повернути 43,7 млн. євро, виділені на проекти.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter