Віце-спікер Держдуми РФ поскаржився на нестачу підтримки у ПАРЄ

Середа, 24 січня 2018, 10:56
Версія для друку Коментарі

Росіяни визнають, що їм не вистачає підтримки для скасування санкцій у Парламентській асамблеї Ради Європи.

Про це йдеться у статті "РФ до осені чекають: стала відомою схема зняття санкцій з Росії в ПАРЄ".

Так, у вівторок ввечері в готелі одна з українських депутаток Марія Іонова стала свідком телефонної розмови віце-спікера Держдуми РФ Петра Толстого, в якій той звітував про відсутність успіху.

"Неможливо швидко вирішити питання, склалася неприємна ситуація. А він (хтось із керівних учасників спецкомітету) не має права сприяти напряму, тому змушений був говорити загальними фразами. Ми сиділи тихо на комітеті, бо українці нас провокували, а ми не стали відповідати", – говорив Толстой.

Раніше повідомлялося, що на червневій сесії Парламентської асамблеї Ради Європи може бути представлений проект рішення про зміну правил та процедур ПАРЄ, ухвалення якого вимагають в РФ.

Президент асамблеї Мікеле Ніколетті запропонував завершити роботу комітету і представити напрацьовані пропозиції наприкінці червня, на засіданні бюро літньої сесії.

"Це означає, що повернення росіян можливе не раніше вересня", - уточнив голова української делегації у ПАРЄ Володимир Ар’єв.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Мюнхен

Україна в довгій шухляді: в Мюнхені визначили нові пріоритети світової безпеки

Цього року Україну в Мюнхені чекав нехай не бойкот, але байдужість. Вперше Петру Порошенко довелося виступати у майже порожньому залі. Українське питання зникло також із виступів іноземних політиків. Натомість добрих новин можна відзначити дві...

Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter