Данія хоче переглянути Європейську конвенцію з прав людини

Середа, 24 січня 2018, 17:10
Версія для друку Коментарі

Прем’єр-міністр Данії Ларс Расмуссен вважає, що Рада Європи має переглянути окремі підходи Європейської конвенції з прав людини, в тому числі принципи роботи Страсбурзького суду.

Про це він заявив у  зверненні до депутатів парламентської асамблеї Ради Європи, повідомляє зі Страсбурга кореспондент "Європейської правди".

Як відомо, Данія зараз головує в Раді Європи. Як керівник уряду головуючої країни Расмуссен запропонував модернізувати Конвенцію, врахувавши в ній сучасні реалії.

Зокрема, він розкритикував позицію ЄСПЛ у міграційних питаннях.

"Це неправильно, що Данія утримує закордонних злочинців через погані умови утримування у них вдома... Були випадки, коли суд забороняв з цих міркувань депортацію осіб, що вчинили тяжкі злочини. Це – рішення, які громадянам важко зрозуміти", - наголосив прем’єр.

"Нам необхідно обговорювати також складні питання. В іншому разі ми ризикуємо втратити суспільну підтримку прав людини", - пояснив він.

Данський прем’єр підтримав необхідність реформи Конвенції. На його думку, Комітет міністрів Ради Європи вже ближчим часом має ухвалити політичне рішення на користь такої ідеї. "Ідея - схвалити політичну декларацію навесні, в квітні-травні", - пояснив він.

Також політик розкритикував поточний стан справ у Європейському суді з прав людини: "Зараз навіть в разі серйозного порушення мають чекати на рішення ЄСПЛ роками. Це неприйнятно".


ПУБЛІКАЦІЇ
National Post

Яструб без комплексів: хто став радником Дональда Трампа з нацбезпеки

Болтон відомий як безкомпромісний "яструб". У своїх численних публікаціях та коментарях він заявляв, що військовий напад "на випередження" буде, ймовірно, єдиним способом запобігти тому, щоби Північна Корея отримала здатність до нападу на Сполучені Штати...

Борис Зайцев, для Європейської правди

Комуністичний реванш: якою може бути нова коаліція в Чехії

Підтримка комуністів дуже важлива, бо без них коаліція не отримає стабільну парламентську більшість. Проте чимало громадян Чехії непокоїть, якою буде ціна їхньої прихильності. Нинішня політична криза відкрила перед Компартією небачені політичні можливості.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter