Трамп відповів Кім Чен Ину: у мене значно більша ядерна кнопка

Середа, 03 січня 2018, 10:09
Версія для друку Коментарі

Президент США Дональд Трамп відреагував на нещодавнє висловлювання північнокорейського лідера Кім Чен Ина щодо постійної ядерної готовності КНДР.

Трамп в одному із своїх постів у Twitter порівняв ядерні потенціали двох країн.

"Північнокорейський лідер Кім Чен Ин заявив, що "ядерна кнопка постійно знаходиться у нього на столі". Будь ласка нехай хтось із його виснаженого і голодного режиму проінформує його, що у мене теж є ядерна кнопка, але вона набагато більша і більш потужна, ніж його, і моя кнопка працює!", - написав Трамп.

Раніше, під час свого новорічного телевізійного звернення, лідер Північної Кореї попередив, що тримає напоготові пускову кнопку ядерних ракет.

Як відомо, впродовж 2017 року північнокорейський режим провів низку ядерних випробувань, заявивши значний прогрес ракетної програми. Відповіддю на ці випробування стали нові санкції з боку США та ООН.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Олеся Басараб, Братислава, для Європейської правди

Між новим урядом та перевиборами: куди ведуть масштабні протести у Словаччині

Колишній словацький прем'єр, який старанно створював собі імідж проєвропейського політика, зруйнував його однією заявою. Однак його відставка вже була не здатна заспокоїти протести. Словаки продовжують вимагати повного оновлення політичної системи.

Денис Колесник, для Європейської правди

Пропаганду забанять у Google: Франція готує новий закон для протидії фейкам на виборах

Новий закон дозволяє ухвалювати рішення про видалення сайту з пошукових систем або вилучення окремого контенту. Зважаючи на необхідність швидко реагувати під час виборчої кампанії, суддя матиме не більше 48 годин для ухвалення такого рішення...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter