Трамп відповів Кім Чен Ину: у мене значно більша ядерна кнопка

Середа, 03 січня 2018, 10:09
Версія для друку Коментарі

Президент США Дональд Трамп відреагував на нещодавнє висловлювання північнокорейського лідера Кім Чен Ина щодо постійної ядерної готовності КНДР.

Трамп в одному із своїх постів у Twitter порівняв ядерні потенціали двох країн.

"Північнокорейський лідер Кім Чен Ин заявив, що "ядерна кнопка постійно знаходиться у нього на столі". Будь ласка нехай хтось із його виснаженого і голодного режиму проінформує його, що у мене теж є ядерна кнопка, але вона набагато більша і більш потужна, ніж його, і моя кнопка працює!", - написав Трамп.

Раніше, під час свого новорічного телевізійного звернення, лідер Північної Кореї попередив, що тримає напоготові пускову кнопку ядерних ракет.

Як відомо, впродовж 2017 року північнокорейський режим провів низку ядерних випробувань, заявивши значний прогрес ракетної програми. Відповіддю на ці випробування стали нові санкції з боку США та ООН.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Міжнародний валютний фонд

Що вимагає МВФ: повний текст листа з Вашингтона на Банкову

Тональність листа – доволі жорстка, як для МВФ. На думку Фонду, президентський проект порушує зобов’язання України за чинною програмою співпраці, а також суперечить рекомендаціям Венеціанської комісії – попри багаторазові заяви з Банкової про те, що поради враховані...

Юрій Панченко, Європейська правда, Прага-Київ

Крок до поразки Земана: хто здатен скинути проросійського президента Чехії

"Їржі Драгош чудово розуміє, що на сході України йде російська агресія. Відповідно, він не підтримуватиме скасування санкцій проти РФ до відновлення територіальної цілісності України, включаючи анексований Крим... Він вітає європейський вибір України – ваша країна має отримати перспективи членства як у ЄС, так і в НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter