У Молдові ввели податок на люксові автомобілі

Середа, 03 січня 2018, 11:33
Версія для друку Коментарі

У Молдові з початку року ввели податок на люксові автомобілі. Якщо вартість машини буде перевищувати 1,5 млн. леїв (близько $88 тисяч), доведеться заплатити податок в 2% від вартості транспортного засобу.

Така норма міститься в Законі про бюджетно-податкову та митну політику на 2018 рік, який набув чинності 1 січня, повідомляє canal3.md.

На додаток до 2%-го податку громадяни, які імпортують автомобіль, оплачують і акцизний збір, який стягується залежно від типу і об'єму двигуна.

Автодилери Молдови вважають, що податок не вплине на продаж машин, а ціна на них якщо і збільшиться, то не набагато.

В той же час в уряду очікують, що нововведення призведе до збільшення надходжень до держбюджету.


ПУБЛІКАЦІЇ
Міжнародний валютний фонд

Що вимагає МВФ: повний текст листа з Вашингтона на Банкову

Тональність листа – доволі жорстка, як для МВФ. На думку Фонду, президентський проект порушує зобов’язання України за чинною програмою співпраці, а також суперечить рекомендаціям Венеціанської комісії – попри багаторазові заяви з Банкової про те, що поради враховані...

Юрій Панченко, Європейська правда, Прага-Київ

Крок до поразки Земана: хто здатен скинути проросійського президента Чехії

"Їржі Драгош чудово розуміє, що на сході України йде російська агресія. Відповідно, він не підтримуватиме скасування санкцій проти РФ до відновлення територіальної цілісності України, включаючи анексований Крим... Він вітає європейський вибір України – ваша країна має отримати перспективи членства як у ЄС, так і в НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter