КНДР відновила спеціальну лінію зв'язку з Південною Кореєю

Середа, 03 січня 2018, 11:47
Версія для друку Коментарі

Північна Корея у середу відновила роботу спеціальної лінії телефонного зв’язку на кордоні з Південною Кореєю.

Про це повідомляє Reuters.

Рішення КНДР було прийняте на наступний день після того, як Південна Корея запропонувала провести переговори на високому рівні в умовах напруженого протистояння щодо ракетної та ядерної програми Пхеньяна.

Лідер КНДР Кім Чен Ин наказав відновити лінію спеціального зв'язку в демілітаризованій зоні в селищі Пханмунджом. Сьогодні вранці південнокорейські офіційні особи на кордоні отримали дзвінок з КНДР.

Чиновники з обох сторін перевіряли роботу лінії та вели розмову близько 20 хвилин, про зміст розмови Сеул не повідомив. Зв'язок на цій лінії був закритий у 2016 році.

Прес-секретар президента Південної Кореї заявив, що рішення КНДР відкрити "гарячу лінію" має "велике значення", оскільки це може призвести до постійного спілкування.

Раніше Кім Чен Ин запропонував Сеулу пожвавлення діалогу, в тому числі й щодо можливої участі  спортсменів з КНДР у Олімпійських іграх 2018 року, які відбудуться в лютому у Південній Кореї.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мільярд в обмін на е-декларації: ЄС прибере ліс-кругляк з умов фінансової допомоги Україні

Для отримання грошей Київ має показати успіх реформ. Європейці погодилися не включати до умов свою вимогу про скасування мораторію на експорт лісу-кругляка. Цю суперечку Київ та Брюссель домовилися вирішувати в іншому форматі...

Катерина Зарембо, Елізабете Візгунова, Центр "Нова Європа"

Партнерство навколо схожих проблем: аудит відносин України та Латвії

Латвія сприйняла російську агресію проти України як загрозу для свого існування. Невипадково наратив про "Україну, яка веде війну за ЄС", практично табуйований у деяких європейських столицях, має популярність серед лідерів громадської думки Латвії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter