Біженці призвели до збільшення випадків насильства в Німеччині – дослідження

Середа, 03 січня 2018, 15:38
Версія для друку Коментарі

Через кризу біженців Німеччина пережила погіршення ситуації щодо зафіксованих випадків насильства.

Про це свідчать результати спеціального дослідження, зроблено на замовлення Міністерства у справах сім'ї Німеччини, повідомляє Deutsche Welle.

Автори дослідження вказали на істотне збільшення кількості випадків насильства за період з 2014 по 2016 роки на прикладі федеральної землі Нижня Саксонія. Зростання таких випадків аналітики пояснюють кризою біженців.

Згідно з офіційною статистикою, кількість зафіксованих поліцією з 2014 по 2016 роки випадків насильства зросла у цій федеральній землі на 10,4%. На 92,1% це зростання можна пояснити фактором біженців, запевняють автори дослідження.

Поліція класифікувала майже кожен дев'ятий випадок насильства як пов'язаний з мігрантами. Сюди потрапили як ті, хто подав заявку на отримання статусу біженця чи вже отримав будь-який вид захисту, або ж навпаки їм було відмовлено в наданні притулку.

Так само під цю статистику підпадали й ті, хто опинився в категорії осіб з "недозволеним перебуванням". Тож частка біженців, підозрюваних у скоєнні пов'язаних з насильством злочинів, вища, ніж в цілому серед населення.

Водночас у дослідженні немає підтверджень поширеним кліше, що біженці в цілому більше схильні до скоєння протиправних дій. Натомість автори вказують на інші чинники, зокрема й на те, що серед біженців значно більша частка осіб, котрі саме такого віку, в якому люди досить часто мають проблеми з законом.

Так само, на думку аналітиків, зростанню насильства сприяє й той факт, що біженців різного віросповідання та походження нерідко досить щільно поміщають у притулках.

Крім того, громадяни активніше повідомляють про скоєння біженцями злочинів, ніж про аналогічні правопорушення, вчинені іншими громадянами. Ще одним фактором поширеності насильства серед біженців є його виправдання "чоловічими нормами поведінки", поширеними серед біженців, наголошують автори дослідження.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мільярд в обмін на е-декларації: ЄС прибере ліс-кругляк з умов фінансової допомоги Україні

Для отримання грошей Київ має показати успіх реформ. Європейці погодилися не включати до умов свою вимогу про скасування мораторію на експорт лісу-кругляка. Цю суперечку Київ та Брюссель домовилися вирішувати в іншому форматі...

Катерина Зарембо, Елізабете Візгунова, Центр "Нова Європа"

Партнерство навколо схожих проблем: аудит відносин України та Латвії

Латвія сприйняла російську агресію проти України як загрозу для свого існування. Невипадково наратив про "Україну, яка веде війну за ЄС", практично табуйований у деяких європейських столицях, має популярність серед лідерів громадської думки Латвії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter