Біженці призвели до збільшення випадків насильства в Німеччині – дослідження

Середа, 03 січня 2018, 15:38
Версія для друку Коментарі

Через кризу біженців Німеччина пережила погіршення ситуації щодо зафіксованих випадків насильства.

Про це свідчать результати спеціального дослідження, зроблено на замовлення Міністерства у справах сім'ї Німеччини, повідомляє Deutsche Welle.

Автори дослідження вказали на істотне збільшення кількості випадків насильства за період з 2014 по 2016 роки на прикладі федеральної землі Нижня Саксонія. Зростання таких випадків аналітики пояснюють кризою біженців.

Згідно з офіційною статистикою, кількість зафіксованих поліцією з 2014 по 2016 роки випадків насильства зросла у цій федеральній землі на 10,4%. На 92,1% це зростання можна пояснити фактором біженців, запевняють автори дослідження.

Поліція класифікувала майже кожен дев'ятий випадок насильства як пов'язаний з мігрантами. Сюди потрапили як ті, хто подав заявку на отримання статусу біженця чи вже отримав будь-який вид захисту, або ж навпаки їм було відмовлено в наданні притулку.

Так само під цю статистику підпадали й ті, хто опинився в категорії осіб з "недозволеним перебуванням". Тож частка біженців, підозрюваних у скоєнні пов'язаних з насильством злочинів, вища, ніж в цілому серед населення.

Водночас у дослідженні немає підтверджень поширеним кліше, що біженці в цілому більше схильні до скоєння протиправних дій. Натомість автори вказують на інші чинники, зокрема й на те, що серед біженців значно більша частка осіб, котрі саме такого віку, в якому люди досить часто мають проблеми з законом.

Так само, на думку аналітиків, зростанню насильства сприяє й той факт, що біженців різного віросповідання та походження нерідко досить щільно поміщають у притулках.

Крім того, громадяни активніше повідомляють про скоєння біженцями злочинів, ніж про аналогічні правопорушення, вчинені іншими громадянами. Ще одним фактором поширеності насильства серед біженців є його виправдання "чоловічими нормами поведінки", поширеними серед біженців, наголошують автори дослідження.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Шість пострілів у балканське перемир'я: кому вигідна смерть Олівера Івановича

Вбивство лідера руху косовських сербів "Свобода, демократія, правда" Олівера Івановича стало найгучнішим терористичним актом на Балканах з 2004 року. Є і політичні наслідки – Сербія заявила про призупинення переговорів з Косовом до закінчення слідства.

Світовий банк

Нові вимоги щодо Антикорупційного суду: що додав Світовий банк у конфлікт Києва та МВФ

Створення справді незалежного суду, а не його імітації, є важливим і для ЄС, і для США, і для інших ключових донорів України, тому схоже, що тут вони не будуть поступатися. Ми переклали новий лист – із вимогами, які висунули до законопроекту у Світовому банку...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter