Уламки північнокорейської балістичної ракети Хвасон-12 впали на місто – ЗМІ

Четвер, 04 січня 2018, 11:23
Версія для друку Коментарі

КНДР у квітні минулого року провела невдалий запуск балістичної ракети Хвасон-12 і її уламки впали на території одного з північнокорейських населених пунктів.

Про це повідомляє The Diplomat із посиланням на джерела в уряді США. Це видання знаходиться в Токіо і пише про політику та питання безпеки в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

Невдале випробування відбулося 22 квітня 2017 року. Це було третє випробування ракети цього класу.

КНДР запустила балістичну ракету середнього радіусу дії Хвасон-12 з аеродрому Пукчанг у південній провінції Пхьонан.

Ракета впала невдовзі після запуску в промисловій зоні міста Токчхон, населення якого становить понад 300 тисяч осіб, завдавши значного збитку комплексу промислових та сільськогосподарських будівель. Про загиблих або постраждалих інформації немає.

За даними видання, приблизно через одну хвилину польоту двигуни першої ступені Хвасон-12 вийшли з ладу, ракета не піднялась вище 70 кілометрів.

Місце падіння ракети було зафіксоване на комерційних супутникових знімках з квітня по травень 2017 року.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Міністри закордонних справ 13 держав Євросоюзу

Як зберегти Україну на шляху реформ: непублічна доповідь країн-членів ЄС

Доповіді у форматі non-paper є непублічними, і це лише підвищує їхню цінність... На чільному місці в документі – протидія корупції. А ще йдеться про потребу підтримати чинну владу; про загрози, яку несе поширення "зради"; про небезпеку популістів; про подальшу допомогу ЄС...

Ганна Шелест, для Європейської правди

Три кола санкцій: наскільки потужним стане британське покарання РФ

Не менше, аніж сам злочин, який було визнано нападом на суверенітет Британії, офіційний Лондон вразила подальша зухвалість РФ. Як вже заявив міністр закордонних справ Королівства Борис Джонсон, складається враження, що росіяни одночасно відмежовуються від замаху і пишаються ним.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter