Більшість німців не підтримують формування нової великої коаліції

П'ятниця, 05 січня 2018, 09:19
Версія для друку Коментарі

Німці все скептичніше ставляться до перспективи формування нової "великої коаліції" у складі Християнсько-демократичного союзу (ХДС), Християнсько-соціального союзу (ХСС) і Соціал-демократичної партії Німеччини (СДПН).

Про це свідчать результати опитування ARD-Deutschlandtrend, який був проведений соціологічним інститутом Infratest dimap за дорученням суспільно-правової медіакомпанії ARD і газети Die Welt, передає Deutsche Welle.

Так, 52% респондентів вважають союз блоку ХДС/ХСС з СДПН "не дуже хорошим" чи "поганим". У свою чергу створення "великої коаліції" вважають "дуже хорошим" чи "хорошим" 45% опитаних.

Згідно з тим же дослідженням, все більшої популярності в німецькому суспільстві набуває ідея проведення нових виборів в бундестаг. 54% опитаних підтримують перевибори в разі провалу переговорів про "велику коаліцію". Створення уряду меншості підтримали 42% респондентів.

Нагадаємо, лідери Християнсько-демократичного союзу, Християнсько-соціального союзу та Соціал-демократичної партії Німеччини домовилися почати переговори про велику коаліцію 7 січня.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter