Меркель розпочала нові коаліційні переговори

Неділя, 07 січня 2018, 12:33
Версія для друку Коментарі

У неділю 7 січня стартували попередні пререговори про формування нової "великої" коаліції у Німеччинi.

Як пише Deutsche Welle, попередні консультації триватимуть п’ять днів, до четверга.

Сама Ангела Меркель вважає, що коаліційна робота буде йти "дуже швидко, дуже інтенсивно". Лідер ХДС та канцлер Німеччини заявляє, що врахує помилки, допущені під час минулої невдалої коалiціади. Зокрема, попередні результати консультацій не будуть оприлюднюватися.

"Ми не чiпаємо червоні лінії, але ми хочемо, щоб у Німеччині забезпечити якомога більше червоної політики", - заявив голова СДПН Мартін Шульц.

Попередній раунд консультацій проводиться у тісному колі лідерів партій. Якщо він буде успішним, Мартiн Шульц отримає від партії мандат на початок офіційних консультацій – у них від кожної партії братимуть участь по 13 переговірників. Остаточне рішення про участь у коаліціаді соціал-демократи мають прийняти 21 січня. 

Як відомо, Німеччина встановила антирекорд за термінами формування уряду. Парламентські вибори у країні відбулись ще 24 вересня, однак коаліцію досі не сформовано. У своїй новорічній промові Меркель пообіцяла у новому році "швидко сформувати стабільний уряд". 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter