Теракт у Швеції – двоє поранених внаслідок вибуху

Неділя, 07 січня 2018, 14:36
фото
Версія для друку Коментарі

Внаслідок вибуху на станції метро Ворбю Горд під Стокгольмом серйозні поранення отримали двое осіб: чоловік 60 років та  45-річна жінка.

За повідомленням SVT, чоловік підняв з підлоги у переході  підозрілий предмет, який в його руках вибухнув.

У поліції поки не повідомляють, що це був за пристрій та яка вибухова речовина у ньому використовувалася.  "Вибух був досить сильним для того, щоб пара отримала серйозні поранення і була госпіталізована", - повідомив представник столичної поліції Свен-Ерік Ольсон.

Можливо, в руках у чоловіка вибухнула ручна граната.

Наразі територія навколо станції метро оточена, на місці працюють пожежні, поліція і працівники швидкої допомоги. Потяги проїжджають станцію Ворбю без зупинок. 

 
ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Міністри закордонних справ 13 держав Євросоюзу

Як зберегти Україну на шляху реформ: непублічна доповідь країн-членів ЄС

Доповіді у форматі non-paper є непублічними, і це лише підвищує їхню цінність... На чільному місці в документі – протидія корупції. А ще йдеться про потребу підтримати чинну владу; про загрози, яку несе поширення "зради"; про небезпеку популістів; про подальшу допомогу ЄС...

Ганна Шелест, для Європейської правди

Три кола санкцій: наскільки потужним стане британське покарання РФ

Не менше, аніж сам злочин, який було визнано нападом на суверенітет Британії, офіційний Лондон вразила подальша зухвалість РФ. Як вже заявив міністр закордонних справ Королівства Борис Джонсон, складається враження, що росіяни одночасно відмежовуються від замаху і пишаються ним.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter