Теракт у Швеції – двоє поранених внаслідок вибуху

Неділя, 07 січня 2018, 14:36
фото
Версія для друку Коментарі

Внаслідок вибуху на станції метро Ворбю Горд під Стокгольмом серйозні поранення отримали двое осіб: чоловік 60 років та  45-річна жінка.

За повідомленням SVT, чоловік підняв з підлоги у переході  підозрілий предмет, який в його руках вибухнув.

У поліції поки не повідомляють, що це був за пристрій та яка вибухова речовина у ньому використовувалася.  "Вибух був досить сильним для того, щоб пара отримала серйозні поранення і була госпіталізована", - повідомив представник столичної поліції Свен-Ерік Ольсон.

Можливо, в руках у чоловіка вибухнула ручна граната.

Наразі територія навколо станції метро оточена, на місці працюють пожежні, поліція і працівники швидкої допомоги. Потяги проїжджають станцію Ворбю без зупинок. 

 
ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Артьом Георганов, для Європейської правди

Розширення Євросоюзу і санкції проти РФ: що принесе головування Болгарії в ЄС

Головування Болгарії в ЄС вже спричинило чимало припущень, що Софія скористається можливостями для пом'якшення санкцій проти РФ. Чи так це насправді? І які ініціативи насправді буде просувати країна, яка вважається найбіднішим членом ЄС?

Наталя Іщенко, для Європейської правди

Шість пострілів у балканське перемир'я: кому вигідна смерть Олівера Івановича

Вбивство лідера руху косовських сербів "Свобода, демократія, правда" Олівера Івановича стало найгучнішим терористичним актом на Балканах з 2004 року. Є і політичні наслідки – Сербія заявила про призупинення переговорів з Косовом до закінчення слідства.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter