Вибух під Стокгольмом: одна людина загинула

Неділя, 07 січня 2018, 16:20
Версія для друку Коментарі

Чоловік, який постраждав від вибуху невідомого предмету під Стокгольмом, загинув.

Про це, посилаючись на дані поліції, повідомляє SVT.

Нагадаємо, від вибуху невідомого предмета біля станції метро Ворбю Горд під Стокгольмом постраждали чоловік 60 років та 45-річна жінка. Саме загиблий підняв підозрілий предмет з підлоги.

Що стосується жінки, то її травми виявилися не такими небезпечними. У поліції відзначають, що в неї  є поранення обличчя та нiг. Наразі вона знаходиться у лікарні, але загрози життю немає.

У поліції також відзначають, що досі не певні, чи варто говорити про теракт. "Немає жодних ознак того, що це мало бути спрямоване проти людей", - зазначають у поліції. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Артьом Георганов, для Європейської правди

Розширення Євросоюзу і санкції проти РФ: що принесе головування Болгарії в ЄС

Головування Болгарії в ЄС вже спричинило чимало припущень, що Софія скористається можливостями для пом'якшення санкцій проти РФ. Чи так це насправді? І які ініціативи насправді буде просувати країна, яка вважається найбіднішим членом ЄС?

Наталя Іщенко, для Європейської правди

Шість пострілів у балканське перемир'я: кому вигідна смерть Олівера Івановича

Вбивство лідера руху косовських сербів "Свобода, демократія, правда" Олівера Івановича стало найгучнішим терористичним актом на Балканах з 2004 року. Є і політичні наслідки – Сербія заявила про призупинення переговорів з Косовом до закінчення слідства.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter