Вибух під Стокгольмом: одна людина загинула

Неділя, 07 січня 2018, 16:20
Версія для друку Коментарі

Чоловік, який постраждав від вибуху невідомого предмету під Стокгольмом, загинув.

Про це, посилаючись на дані поліції, повідомляє SVT.

Нагадаємо, від вибуху невідомого предмета біля станції метро Ворбю Горд під Стокгольмом постраждали чоловік 60 років та 45-річна жінка. Саме загиблий підняв підозрілий предмет з підлоги.

Що стосується жінки, то її травми виявилися не такими небезпечними. У поліції відзначають, що в неї  є поранення обличчя та нiг. Наразі вона знаходиться у лікарні, але загрози життю немає.

У поліції також відзначають, що досі не певні, чи варто говорити про теракт. "Немає жодних ознак того, що це мало бути спрямоване проти людей", - зазначають у поліції. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Міністри закордонних справ 13 держав Євросоюзу

Як зберегти Україну на шляху реформ: непублічна доповідь країн-членів ЄС

Доповіді у форматі non-paper є непублічними, і це лише підвищує їхню цінність... На чільному місці в документі – протидія корупції. А ще йдеться про потребу підтримати чинну владу; про загрози, яку несе поширення "зради"; про небезпеку популістів; про подальшу допомогу ЄС...

Ганна Шелест, для Європейської правди

Три кола санкцій: наскільки потужним стане британське покарання РФ

Не менше, аніж сам злочин, який було визнано нападом на суверенітет Британії, офіційний Лондон вразила подальша зухвалість РФ. Як вже заявив міністр закордонних справ Королівства Борис Джонсон, складається враження, що росіяни одночасно відмежовуються від замаху і пишаються ним.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter