КНДР відновила гарячу лінію зв’язку з військовими Південної Кореї

Вівторок, 09 січня 2018, 12:32
Версія для друку Коментарі

Північна Корея відновила військову гарячу лінію з Південною Кореєю, яка була закрита з ініціативи Пхеньяна у 2016 році.

Про це стало відомо на перших за останні два роки двосторонніх переговорах, головними темами яких є нормалізація відносин між країнами і участь північнокорейців у зимових Олімпійських іграх в Пхьончхані, повідомляє агентство Yonhap.

За словами представника Сеула, КНДР повідомила, що вона завершила необхідні технічні роботи для відновлення лінії, яка почне свою роботу о 8:00 у середу.

Північна Корея розірвала канал прикордонного зв’язку і військову гарячу лінію з Південною Кореєю у лютому 2016 року на знак протесту проти закриття Сеулом спільного промислового комплексу. Країни використовували канали зв’язку для запобігання загострення ситуації на Корейському півострові.

Цей крок вказує на те, що КНДР може спробувати відправити свою делегацію на Олімпійські ігри сухопутнім шляхом. Для цього необхідно провести консультації між військовими відомствами обох країн.

Минулого тижня Північна Корея відновила роботу спеціальної лінії телефонного зв’язку на кордоні з Південною Кореєю.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Артьом Георганов, для Європейської правди

Розширення Євросоюзу і санкції проти РФ: що принесе головування Болгарії в ЄС

Головування Болгарії в ЄС вже спричинило чимало припущень, що Софія скористається можливостями для пом'якшення санкцій проти РФ. Чи так це насправді? І які ініціативи насправді буде просувати країна, яка вважається найбіднішим членом ЄС?

Наталя Іщенко, для Європейської правди

Шість пострілів у балканське перемир'я: кому вигідна смерть Олівера Івановича

Вбивство лідера руху косовських сербів "Свобода, демократія, правда" Олівера Івановича стало найгучнішим терористичним актом на Балканах з 2004 року. Є і політичні наслідки – Сербія заявила про призупинення переговорів з Косовом до закінчення слідства.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter