КНДР відновила гарячу лінію зв’язку з військовими Південної Кореї

Вівторок, 09 січня 2018, 12:32
Версія для друку Коментарі

Північна Корея відновила військову гарячу лінію з Південною Кореєю, яка була закрита з ініціативи Пхеньяна у 2016 році.

Про це стало відомо на перших за останні два роки двосторонніх переговорах, головними темами яких є нормалізація відносин між країнами і участь північнокорейців у зимових Олімпійських іграх в Пхьончхані, повідомляє агентство Yonhap.

За словами представника Сеула, КНДР повідомила, що вона завершила необхідні технічні роботи для відновлення лінії, яка почне свою роботу о 8:00 у середу.

Північна Корея розірвала канал прикордонного зв’язку і військову гарячу лінію з Південною Кореєю у лютому 2016 року на знак протесту проти закриття Сеулом спільного промислового комплексу. Країни використовували канали зв’язку для запобігання загострення ситуації на Корейському півострові.

Цей крок вказує на те, що КНДР може спробувати відправити свою делегацію на Олімпійські ігри сухопутнім шляхом. Для цього необхідно провести консультації між військовими відомствами обох країн.

Минулого тижня Північна Корея відновила роботу спеціальної лінії телефонного зв’язку на кордоні з Південною Кореєю.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Міністри закордонних справ 13 держав Євросоюзу

Як зберегти Україну на шляху реформ: непублічна доповідь країн-членів ЄС

Доповіді у форматі non-paper є непублічними, і це лише підвищує їхню цінність... На чільному місці в документі – протидія корупції. А ще йдеться про потребу підтримати чинну владу; про загрози, яку несе поширення "зради"; про небезпеку популістів; про подальшу допомогу ЄС...

Ганна Шелест, для Європейської правди

Три кола санкцій: наскільки потужним стане британське покарання РФ

Не менше, аніж сам злочин, який було визнано нападом на суверенітет Британії, офіційний Лондон вразила подальша зухвалість РФ. Як вже заявив міністр закордонних справ Королівства Борис Джонсон, складається враження, що росіяни одночасно відмежовуються від замаху і пишаються ним.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter