Рютте: Британія має пояснити своє бачення торговельних відносин після Brexit

Вівторок, 09 січня 2018, 15:06
Версія для друку Коментарі

Прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте закликав Велику Британію пояснити своє бачення майбутніх відносин з ключовими торговельними партнерами після того, як вона залишить Європейський Союз.

Про це Рютте написав у Twitter після зустрічі з головним переговірником ЄС щодо Brexit Мішелем Барньє.

"Важливо, щоб Велика Британія пояснила свою позицію щодо наших майбутніх відносин. Перехідний період важливий для мінімізації впливу на громадян та бізнес. Повна підтримка Барньє як єдиному переговірнику ЄС", - написав Рютте.

Нідерланди є одним з провідних торговельних партнерів Британії, і в разі її хаотичного виходу з ЄС в березні 2019 року, без нової торговельної угоди, це може призвести до скорочення ВВП Нідерландів на кілька процентів.

Нагадаємо, Європейські лідери на саміті в Брюсселі формально погодили перехід до наступного етапу переговорів щодо виходу Великої Британії з ЄС.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter