Підозрюваного у масових вбивствах в Боснії заарештували в Німеччині

Вівторок, 09 січня 2018, 16:00
Версія для друку Коментарі

У Німеччині заарештували боснійського серба Мілорада Обрадовича за підозрою у вбивствах боснійських мусульман під час воєн в колишній Югославії.

Про це повідомляє Reuters.

Мілорад Обрадович, якого Боснія розшукувала місяцями, був заарештований в аеропорту Мюнхена після того, як боснійська влада видала ордер на його арешт.

51-річного Обрадовича підозрюють в участі в незаконному затриманні близько 120 цивільних боснійських мусульман в селі Миска-Глава, недалеко від північно-західного міста Прієдор в липні 1992 року та їх подальшої страти в сусідній Любії.

"Мілорад Обрадович був заарештований з метою екстрадиції", - заявив представник мюнхенських прокурорів Йоахім Еттенгофер, додавши, що у боснійської влади було 14 днів для подачі запиту про видачу.

Представник державного прокурора Боснії Борис Грубезіч повідомив, що Обрадович також підозрюється у вбивстві трьох боснійських мусульман на місцевому футбольному стадіоні.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мільярд в обмін на е-декларації: ЄС прибере ліс-кругляк з умов фінансової допомоги Україні

Для отримання грошей Київ має показати успіх реформ. Європейці погодилися не включати до умов свою вимогу про скасування мораторію на експорт лісу-кругляка. Цю суперечку Київ та Брюссель домовилися вирішувати в іншому форматі...

Катерина Зарембо, Елізабете Візгунова, Центр "Нова Європа"

Партнерство навколо схожих проблем: аудит відносин України та Латвії

Латвія сприйняла російську агресію проти України як загрозу для свого існування. Невипадково наратив про "Україну, яка веде війну за ЄС", практично табуйований у деяких європейських столицях, має популярність серед лідерів громадської думки Латвії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter