Підозрюваного у масових вбивствах в Боснії заарештували в Німеччині

Вівторок, 09 січня 2018, 16:00
Версія для друку Коментарі

У Німеччині заарештували боснійського серба Мілорада Обрадовича за підозрою у вбивствах боснійських мусульман під час воєн в колишній Югославії.

Про це повідомляє Reuters.

Мілорад Обрадович, якого Боснія розшукувала місяцями, був заарештований в аеропорту Мюнхена після того, як боснійська влада видала ордер на його арешт.

51-річного Обрадовича підозрюють в участі в незаконному затриманні близько 120 цивільних боснійських мусульман в селі Миска-Глава, недалеко від північно-західного міста Прієдор в липні 1992 року та їх подальшої страти в сусідній Любії.

"Мілорад Обрадович був заарештований з метою екстрадиції", - заявив представник мюнхенських прокурорів Йоахім Еттенгофер, додавши, що у боснійської влади було 14 днів для подачі запиту про видачу.

Представник державного прокурора Боснії Борис Грубезіч повідомив, що Обрадович також підозрюється у вбивстві трьох боснійських мусульман на місцевому футбольному стадіоні.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Артьом Георганов, для Європейської правди

Розширення Євросоюзу і санкції проти РФ: що принесе головування Болгарії в ЄС

Головування Болгарії в ЄС вже спричинило чимало припущень, що Софія скористається можливостями для пом'якшення санкцій проти РФ. Чи так це насправді? І які ініціативи насправді буде просувати країна, яка вважається найбіднішим членом ЄС?

Наталя Іщенко, для Європейської правди

Шість пострілів у балканське перемир'я: кому вигідна смерть Олівера Івановича

Вбивство лідера руху косовських сербів "Свобода, демократія, правда" Олівера Івановича стало найгучнішим терористичним актом на Балканах з 2004 року. Є і політичні наслідки – Сербія заявила про призупинення переговорів з Косовом до закінчення слідства.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter