Естонська поліція відмовляється від пістолетів Макарова

Вівторок, 09 січня 2018, 17:23
Версія для друку Коментарі

Естонська поліція переходить на пістолети нового зразка, відмовляючись від розробленого в СРСР пістолета Макарова.

Про це повідомляє Postimees.

Департамент поліції і прикордонної охорони закріпив за всіма своїми штатними співробітниками пістолети нового зразка – австрійські  Glock 19 Ambi . Після того, як поліцейські пройдуть перенавчання, останні пістолети Макарова будуть вилучені з обігу в естонській поліції.

Головний зброяр департаменту Георг-Томек Тришкин уточнив, що виключення зроблене тільки для прикордонників на лінії кордону, які озброєні пістолетами Walther P99Q.

Пістолетів Glock 19 Ambi естонська поліція закупила в кількості 3740 штук. Тришкин розповів, що зараз естонські поліцейські навчаються користуватися пістолетами "Глок" замість пістолетів Макарова. 

"Нікому зі службовців не можна виходити на службу без попереднього навчання і отримання права на використання нового типу пістолета", - підкреслив він.

Курс перенавчання повинен завершитися до кінця першого кварталу цього року, після цього останні пістолети Макарова будуть вилучені з обігу в естонській поліції. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мільярд в обмін на е-декларації: ЄС прибере ліс-кругляк з умов фінансової допомоги Україні

Для отримання грошей Київ має показати успіх реформ. Європейці погодилися не включати до умов свою вимогу про скасування мораторію на експорт лісу-кругляка. Цю суперечку Київ та Брюссель домовилися вирішувати в іншому форматі...

Катерина Зарембо, Елізабете Візгунова, Центр "Нова Європа"

Партнерство навколо схожих проблем: аудит відносин України та Латвії

Латвія сприйняла російську агресію проти України як загрозу для свого існування. Невипадково наратив про "Україну, яка веде війну за ЄС", практично табуйований у деяких європейських столицях, має популярність серед лідерів громадської думки Латвії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter