Естонська поліція відмовляється від пістолетів Макарова

Вівторок, 09 січня 2018, 17:23
Версія для друку Коментарі

Естонська поліція переходить на пістолети нового зразка, відмовляючись від розробленого в СРСР пістолета Макарова.

Про це повідомляє Postimees.

Департамент поліції і прикордонної охорони закріпив за всіма своїми штатними співробітниками пістолети нового зразка – австрійські  Glock 19 Ambi . Після того, як поліцейські пройдуть перенавчання, останні пістолети Макарова будуть вилучені з обігу в естонській поліції.

Головний зброяр департаменту Георг-Томек Тришкин уточнив, що виключення зроблене тільки для прикордонників на лінії кордону, які озброєні пістолетами Walther P99Q.

Пістолетів Glock 19 Ambi естонська поліція закупила в кількості 3740 штук. Тришкин розповів, що зараз естонські поліцейські навчаються користуватися пістолетами "Глок" замість пістолетів Макарова. 

"Нікому зі службовців не можна виходити на службу без попереднього навчання і отримання права на використання нового типу пістолета", - підкреслив він.

Курс перенавчання повинен завершитися до кінця першого кварталу цього року, після цього останні пістолети Макарова будуть вилучені з обігу в естонській поліції. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Артьом Георганов, для Європейської правди

Розширення Євросоюзу і санкції проти РФ: що принесе головування Болгарії в ЄС

Головування Болгарії в ЄС вже спричинило чимало припущень, що Софія скористається можливостями для пом'якшення санкцій проти РФ. Чи так це насправді? І які ініціативи насправді буде просувати країна, яка вважається найбіднішим членом ЄС?

Наталя Іщенко, для Європейської правди

Шість пострілів у балканське перемир'я: кому вигідна смерть Олівера Івановича

Вбивство лідера руху косовських сербів "Свобода, демократія, правда" Олівера Івановича стало найгучнішим терористичним актом на Балканах з 2004 року. Є і політичні наслідки – Сербія заявила про призупинення переговорів з Косовом до закінчення слідства.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter